Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szoktátok pontozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktátok pontozni a lányokat 10-es skálán?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter ***** válasza:
ha haverok között erre kerül a téma, akkor néha jah, "beskálázzuk a felhozatalt", de csak úgy az utcán, magamnak nem szoktam pontozni a lányokat. csak szimplán megnézem, vagy tetszik vagy nem.
2012. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a hülye haverok direkt kérdésére. Szerintem hülyeség pontozni, a legtöbbet nem lehet összehasonlítani.
2012. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 $ € Ž ***** válasza:

Igen, de csak külsőre.


De a "Spanom csaja" című filmből megtudtam, hogy pontosabb a skálázhatóság, ha ABC betűkkel jelöljük a lányokat, mivel több a lehetőség. :D


Tehát ez egy C-s, ez egy G-s, ez meg egy P-s. :D

2012. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részegen mindeggyik kettesről indul ;)
2012. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak kettes skálán pontozok: dugnám, nem dugnám.
2012. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég tudtam meg egy tök visszahúzódó, csajokról soha nem beszélő, "ha nem ismerném és nem tudnám, hogy homofób, melegnek nézném" pasi haveromról, hogy ő is pontozza a lányokat. Ezek után én minden pasival úgy vagyok, hogy tuti ő is pontoz.
2012. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt a mi környékünkön szoktuk:)
2012. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!