Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem szoktatok udvarolni vagy bókolni egy lánynak aki tetszik nektek? Azt látom ez a szokás kezd elavulni. :/ Gyerünk fiúk HÓDITSATOK lányokat! ;)

Figyelt kérdés
Féltek vagy mi?
2010. febr. 10. 16:37
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Én félek
2010. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek:(
2010. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nem félnék, de egy egész osztály előtt nincs kedvem beégni.

Meghát nem is igazán látom, hogy lenne rá szükségetek. Nekem úgy tűnik, hogy aki udvarol, azt kiröhögitek.

2010. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető magyarázatot én is abban látom, h a lányok ezt nem értékelik/igénylik. 23/L
2010. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

"Én alapvetően nem félnék, de egy egész osztály előtt nincs kedvem beégni.

Meghát nem is igazán látom, hogy lenne rá szükségetek. Nekem úgy tűnik, hogy aki udvarol, azt kiröhögitek."

Ugyanezt tapasztalom:(

2010. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
61%

én csak örülnk annak,ha a fiúk udvarolnának nekem ahelyett,h mocskos beszólásokkal illetnének nap mint nap...

pl:,,demegba*nálak,kiny*alnálak"..

gondolkodjatok el sztem srácok azon hova jutottatok...meg néhány lány is elgondolkodhatna.

2010. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%
Hát én ilyet sose mondtam még egy szép csajnak hogy demeg.nálak meg ilyen bunkóságokat
2010. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:

*hozzá teszem...tisztelet annak az igen kevés kivételnek!

83%-os vtam

2010. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányoknál is nagyon kevés a kivétel, akinek nem jön be a "b*sználak" típusú udvarlás...nehéz ma a normális embereknek egymásra találni.
2010. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolni nem szoktam. Bókolni szinte minden olyan lány ismerősömnek, aki fontosabb számomra :)

Nekem is osztálybéli a kiszemeltem, egyelőre csak megjegyzem, hogy milyen szép az új haja, cipője, és hasonlók :)

Megjegyeztem már azt is, hogy milyen szép az alakja, bár ezt csak msnen. Azt mondta enyém is az :$


Am félek én is, a visszautasítástól, és attól, ha nemet mond, megváltozik a kapcsolatunk, amit minden nap elviselni, és látni a következményét, nem túl jó érzés lenne.

2010. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!