Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni végre?

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni...Van egy pasi aki SAJNOS 1 évvel fiatalabb tőlem..de nagyon tetszik már 4 hónapja nem tudom kiverni a fejemből..3x próbáltam, majdnem sikerült de másnap újra láttam és maximálisan visszaestem abba az állapotba..azt h én tetszem-e neki azt nem tudom..nézett már rám...olyan tök komoly nézése van...1x amikor találkozott a pillantásunk akkor kb 3mp-ig folyamatosan néztük egymást... multkor meg ránéztem és ő rögtön másfele nézett .. de olyan kis izé, olyan nehezen vesz észre bárkit is..mindig csak megy előre nem figyel semerre, nem néz senkit =( Én kezdeményezni nem fogok az biztos, nem is merek, meg nem is nekem kell..ő pedig nem fog tudom..:( de ezt mér én nem bírom..4 hónapja folyamatosan rá gondolok éjjel, nappal evés közbe, alvás előtt, suliba, MINDIG::( fészen se jelöl vissza..már 3 hónapja bejelöltem. nem az h elutasította a jelölést hanem azóta se jelöl vissza..:S:S ez idegesítő:( dehát ez van =( annyit szomorkodok miatta...ha látom jókedvem van ha nem akk gyötör a bánat..:( tehetetlen vagyok.:(
2012. ápr. 5. 19:54
 1/4 ASOT ***** válasza:
mert még mindig szereted..sajnos...
2012. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Női egyenjogúság, te is kezdeményezhetsz. Probléma megoldva.
2012. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy csinálj is valamit, vagy ne nyavalyogj
2012. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helló! Én jól ismerem ezt a fajtát :) Nem könnyű eset a Cullen style, mert nem tudod meg soha az igazi véleményét. Az ilyen fiútól, ha akarsz valamit (előbb tisztázd magadban, hogy mit akarsz - ez fontos, mert a libáskodást ezek nem mindig csípik és akkor kettőt tudsz tenni:


- Nyíltan elé állsz, és bemondod a tutit (nem is hinnéd de bejöhet, engem pl.: csak így lehet felszedni :D)

- Vagy beszólsz neki, valami pimaszabbat (azért ne túl sértőt), amire meghökken, ha van esélyed, nem fogja annyiban hagyni és el fog rajtad tűnődni.


Amit viszont tuti nem működik náluk a boci szemekkel nézés, vagy a feltűnősködés.


Remélem segítettem valamennyire


Üdv.: 26/F

2012. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!