Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki? 16/f?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy nézek ki? 16/f?

Figyelt kérdés
pozitív ,negatív is jöhet de ugyan úgy pontozok...

2012. ápr. 6. 00:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
én örülnék, ha az izomból adnál kölcsön egy 3 kilót :-) , na de azért el ne bízd magad, és a súlynöveléssel állj le s maradj ilyennek amilyen vagy - ne akarj "nagyobb" lenni, mert később nehéz fenntartani a kigyúrt testet, s fokozatosan átalakul zsírrá minden
2012. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Dugnálak F17
2012. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mint a lopott biciklit ...
2012. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Undorító

19L

2012. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Láthatóan allergiás vagy a darázscsípésekre...
2012. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Rékcsi ***** válasza:
az arcodat miért nem vállalod?
2012. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
kár,hogy csak a karodra gyúrsz,mert őszintén így elég idétlenül nézel ki
2012. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Hello

Nem akarlak megbántani de többet kellene dolgozod a hasizmodra.Mert a karod megfelelő de a hasizmod szánalmas.Én is edzek csak rajtam van egy kis fölösleg.De a lényeg több lábemelés és hasprések.REMÉLEM NEM SZEDSZ FEHÉRJÉT MEG EGYÉB VACKOKAT HANEM TERMÉSZETES MÓDON FEJLŐDSZ MERT HA EZ CSAK POR AKKOR SEMMMIT SE ÉR.Vagyis természetes edzés calisthenic a Fegyencedzés c. könyv alapján.Én azt csin és imádom.csináld azt te is és töb hasra illetve lábra veló edzés.Pl futás illetve guggolás estleg ugrálás pl ugrálókötéllel vagy fel zsámolyra vagy valami DE SZERINTEM NEKEM A FUTÁS ÉS A GUGGLOLÁS A LEGJOBB

Guggolás súlyok nélkül.

A Fegyencedzés c. köny alpján a gugggolás gyakorlatok.(a fegyencedzésben a fekvőtámasz gyakorlatokból 10 a húzódkodából 10gyak lábemelésből guggolásból és kézenállásból fekvő 10 db gyak)és utána is rengeteg természetes gyak ír RENGETEGET.

remélem segítetttem.

Csá

2012. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
rossz minőségű...te is meg a kép is:DDD
2012. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nekem szebb a hasfalam mint a tiéd, az biztos. (lány vagyok)

feszítesz, az is biztos. viszont jók az adottságaid, tusz magadra izmokat pakolni.

2012. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!