Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti buszon szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti buszon szívesebben ültök olyan fiú mellé, aki tetszik nektek, még ha van máshol is hely vagy inkább kerülitek és direkt máshová ültök?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
hát direkt mellé nem ülnék, de a közelébe biztos :)
2012. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ülnék mellé soha.
2012. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én sem ülnék mellé..
2012. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem ülnék mellé, elég félénk vagyok, plusz buszon állni szoktam általában.
2012. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
MELLÉ hülyeség. Ha már tetszik neki, és észre akarja magát vetetni, akkor SZEMBE ül vele. Hogy legyen szemkontaktus.
2012. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha nekem tetszik valaki akkor én is szembe ülök.Néha "véletlenül felnézek, mosolygok.

de nem ülnék mellé az biztos.

2012. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!