Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a lányok terén, már rendesen utálom magam emiatt?

Figyelt kérdés

19 éve vagyok lassan 20 és még egyetlen barátnőm sem volt. Nem hiszem , hogy olyan csúnya lennék( most nem az hogy a haverjaim rondák meg ilyesmik, de van olyan ismerősöm aki meg kell hagyni nagyságrendekkel "csúnyább" nálam és mégis van barátnője, nem is egy ilyen ismerősöm van). De akkor miért, miért vagyok ilyen szerencsétlen? Most már szinte azért se megy ez a barátnő dolog , mert most már rendesen frusztrál a dolog, nem merek odamenni a lányokhoz beszélgetni(főleg ha tetszik a lány) mert vagy attól tartok hogy úristen , hogy nézek ki biztos nem jövök be neki, vagy attól hogy megszólalni se tudok.

(amúgy főiskolára járok)


2009. jún. 17. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
és vannak lánybarátaid? akár haveri szinten? lehet hogy tetszel az egyiknek és észre sem veszed? sokszor van ilyen. különben ha vannak, akkor valamelyiküktől kérhetnél egy kis tanácsot, segítséget, ők jobban ismernek. Itt tényleg nem a kinézet számít, hanem a személyiség. Ne görcsölj rá a barátnővadászatra, mert az meglátszik rajtad. 25/L
2009. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak önbizalom kérdése az egész... mellesleg nemcsak a külső az, ami számít ismerkedésnél, fontos pl az, hogy legyen humorod, legyél kedves, stb. és csak légy önmagad, akkor menni fog ;)
2009. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vannak lány ismerőseim/barátaim , de annyira nem vagyok velük jóban hogy ilyenekről beszéljek velük, meg amúgyis, ilyenről az ember nem szívesen beszél.
2009. jún. 17. 10:00
 4/7 anonim ***** válasza:

hát akkor prbóálj meg velük jobban megbarátkozni, hogy tudjanak segíteni :) de szerintem ha lenne egy kis önbizalmad a csajok is felfigyelnének rád :) csak tűnj kicsit "erősebbnek".

am bocsi hogy ide írok, de ez a kérdés sürgős lenne még ma, aki tud az nézze már meg. nagyon köszi és tényleg bocsi.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van egy olyan teória miszerint a lányok nők sosem nézik hogy hogy néz ki egy férfi...(persze azér ne csövesekre gondolj mer azok biztos nem jönnek be senkinek)...szóval egyetlen egyszerű dolog van amit ha bevetsz a legjobb bige is aszongya hogy járna veled és ez az egyszerű dolog ...MAGABIZTOSSÁG...de komolyan odamész dumálsz ha elküld hát elküld vanilyen lesz is...de ha nem küld el akkor BINGÓ van...a magabiztosság sajnos nincs meg mindenkiben de tanulható...és ha megfűszerezed egy kis humorral...tiéd a világ...NŐÜGYILEG
2009. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most adtad meg a saját válaszod... "Miért vagyok ilyen szerencsétlen a lányok terén..." Mert szerencsétlennek tartod magad...
2009. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem veszítesz, csak nyersz vele, ha valakit megszólitasz.. és ha nem jössz be neki? Abszolút nem tragédia, a következőnek bejöhetsz... Senki nem tökéltes, még azok a lányok sem. De nincs mese neked kell kezdeményezni, a csajok szeretik ezt, utána már megy minden a maga utján. :)
2009. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!