Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti sem éritek el...

Lányok! Ti sem éritek el rendesen ott lent, vagy csak én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kifejtem: ma leborotváltam ott lenn. és van egy rész, amit egyszerűen nem érek el. ti mindenhol eléritek, vagy csak nekem nem megy? :OOOOO

Bocsi a hülye kérdésért. Remélem nem érkeznek bunkó válaszok....

Előre is köszi

16/L


2009. ápr. 22. 21:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
84%

Senki nem éri el!

Használj tükröt!!! Úgy legalább látod, mit csinálsz!!!

2009. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
tükörrel és két irányból próbáld. amit nem tudsz elölről, azt hátulról próbáld meg leborotválni.
2009. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
én egész jól elérem és szépen le tudom borotválni, lehet azért, mert a hosszú évek alatt teljesen hajlékony lettem xD
2009. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én a kád szélére ülve elérem, és az kezemmel, ujjaimmal vizsgálom, hogy minden jó-e .
2009. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Can i help you?
2009. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem éritek el? Hát ha hatalmas hasatok van még értem, de normális esetben mit nem lehet elérni? Látni az más dolog... Azon segít egy tükör, bár én simán benézek magamnak. Nem bunkóságnak szánom de ez nekem hatalmas újdonság, hogy valamit ott nem lehet elérni...
2009. ápr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én uyg borotválom hogy álloka kádban felrakom az egyik lábamat a kád szélére,,behabozom és először a popsinál kezdem ,de a puncimat közben egy kcisit felhúzom hogy jobban feszüljön a bőr és lássak is ,utánna elől ccsinálom meg és kész ,régen mikor előszőr boortváltam használtam tükröt de most már érzésből megy.
2009. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. Én elérem rendesen. Elvégre nem a hátam közepét akarom borotválni. :D Még csak tükröt sem használok hozzá, mert az ujjaimmal kitapintva úgyis megérzem, hogy hol nem tökéletes még...

Ne aggódj, gyakorlat teszi a mestert... :)

2009. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
jaa értem...16 éves idiota tinik gyülekezete...ezért pontozzátok le a válaszokat ...szánalom
2009. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom: Egyik láb fel a kád szélére és kicsit a kezeddel úgy igazítod a "dolgaid", hogy aztán ne vághasd meg magad! Próbálj több pozitúrát! :)


20/L

2009. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!