Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg? Jóban szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg? Jóban szeretnék vele maradni, de nem összejönni!

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja írt rám egy srác, akivel alsóban egy osztályba jártam. Ő is elvolt az ő barátaival, én is az enyémekkel, elvoltunk egymás mellett. Most viszont felrakta a régi osztályképet Facebookra, elkezdtünk alatta beszélgetni, aztán írt levelet és azóta minden egyes nap beszélünk chaten. Szerintem össze akar velem jönni, mert folyton ír ilyeneket: "nagyon szép lettél", "találkozhatnánk valamikor", "szerdán nem jöttök a barátnőiddel az XY helyre, én ott leszek, összefuthatnánk" stb. Ezeket általában kikerülöm, mert nem akarok vele úgy találkozni, hogy azt higgye, randi. Hogy adjam a tudtára (KEDVESEN), hogy legyünk csak barátok? Mert általában amikor ezt írom a fiúknak, rögtön felszívódnak, mert csak összejönni akartak volna... De ezzel a sráccal nagyon jól elbeszélgetünk. Nem akarom elveszteni mint barátot.

16/L


2012. ápr. 6. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Miért, Te kire vársz kiscsillag? Szőke páwa fehér lovon? Szánalmas a mai elk*rvult társadalom! Ásd el magad.
2012. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a bátyádra emlékeztet, vagy valami hasonlót.
2012. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy te, első válaszoló. :/


Kérdező, normálisan meg lehet neki mondani, hogy te kedveled, meg szívesen beszélgetsz vele, de nem szeretnél többet. A többi rajta múlik, hogy lelép-e vagy sem. Sajna nagyobb esélyt látok arra, hogy lelép, mert nem ugyanazt akarjátok egymástól.

2012. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16:43. most miért kell ilyen gonosznak lenni?! Nem tehetek róla, hogy pont olyan fiúk akarnak velem randizni, akik nekem nem tetszenek! Még egy barátom se volt, de nem fogok olyannal összejönni, akire nem úgy gondolok...

16:44. nincs testvérem, de ötletnek jó, köszi:)

2012. ápr. 6. 16:47
 5/6 A kérdező kommentje:
16:47. igen épp ez a baj:S hogy, mint barát, jó fej, de, mint pasi, már nem kell... na mindegy,sztem megmondom neki;és ha havernak már nem vagyok jó,akkor ennyit erről...:/
2012. ápr. 6. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy örülj látványosan, milyen jó csak barátkozni egy fiúval, mert nagyon unod már, hogy mindegyiknek hátsó szándékai vannak. Ezek után próbálkozzon be :>
2012. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!