Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek emiatt összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek emiatt összejönni senkivel! Velem van a baj?

Figyelt kérdés

sziasztok. a tini fiúk 15-18 évesek, konkrétan 70% ha összejön egy csajjal minél hamarabb a szexre is sort akar keríteni, mert hogy az is a "szerelem része". És tudom, hogy előbb utóbb megakarják tenni. De én még korainak érzem, sőt még 17 évesen is az lenne nekem szerintem. Normális ez? Velem van a baj? Túl régimódi vagyok? (nem volt barátom)

15L


2012. febr. 18. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj. A fiúk is megérthetőek, de ez esetben te ha még nem vagy rá érett, a te szavad számít.
2012. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is 15L vagyok, és ugyanettől féltem.:S volt egyszer egy 17 éves barátom, 4 nap után dobott, mert tudta, hogy nem fogok vele lefeküdni... elhatároztam, hogy nem lesz idősebb barátom ebben a korban, hogy ezt elkerüljem. aztán lett egy hosszú kapcsolatom egy velem egy idős fiúval, és ő is le akar... elég nehéz ez a helyzet.:S én azt az egyet tudom tanácsolni, hogy tényleg csak akkor járj valakivel, ha ordít róla, ha mondja, hogy szeret, és ha szerelmes, mert akkor várni fog. a másik fontos, hogy te is szerelmes legyél. ha pedig nem vártok sokáig, az sem lesz baj, mert igaz szerelem, és nem akárki.:) 15 évesen el szokták veszteni manapság sokan. én is 17 után terveztem, annak vagyok héve, hogy 16 előtt semmiképp, de kitudja, hogy alakul nálam.:S és nem vagy régimódi, ez a normális, de ne ijedj meg, ha hamarabb kerül rá sor.:)
2012. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmibaj, nem kötelezhet senki sorbaállásra. Azok mindig feltünőbbek, akik nem más árnyékában élnek. Csigavér :) hamar eljön a te időd, csak várd meg.
2012. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A válaszom IGEN!

Veled van a baj, mert ettől még összejöhetnél valakivel. Ha nem is bárkivel. 17 vagyok, és túlélném, ha a 15 éves barátnőm nem feküdne még le velem egy darabig.

Mondjuk, azért 1-2 év múlva lehet ciki lenne... de addig le merem fogadni, hogy a te véleményed is változni fog :P


Szerintem ilyenkor még te gondolod jól, emiatt ne érezd már magad hátrányban!


17/f

2012. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
most van barátod?
2012. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. ;) Neked van a jó gondolkodásod. 16/f
2012. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi.:) jó hát lehet h változna nemtom:S nem nincsen
2012. febr. 18. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Tavaly, 15 évesen jártam egy 18 éves sráccal, és hamar szakítottunk, mert csak le akart fektetni, és én meg mondtam, hogy minimum 17 éves koromig várni akarok vele. Ez van. Szerintem teljesen normális, ha egy lány 15/16 évesen még szűz akar maradni. :)

16/L

2012. febr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

15 évesen még nem kell járnod senkivel.

Ismerkedj nyugodtan fiúkkal - akad köztük olyan is, aki türelmes. A többivel pedig csak tarts fenn jó viszonyt, de ne járj.

2012. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

22:51: Már ne is haragudj, de az, hogy le akart fektetni szerintem elég erős kifejezés.

Ha a barátnőm azt mondaná, hogy még két évig no sex én is lelépnék basszus. Mondjuk már idősebb vagyok, de az korábban sem lett volna másképp.


Tény, hogy 15 évesen elég fiatalok az emberek a szexualitáshoz. De akkor nem is kéne kapcsolatba fogni... Mert a fiúk nem fognak éveket várni... Ne egyrtek azzal, hogy "ha szeret... bla bla". Ezt a fiú is mondhatná.


A kapcsolat alap része a szexualitás. Ha ere nem vagytok készek, akkor minek a kapcsolat? Vagy legalább petting legyen...

Mondjuk isten ments, hogy 15 éveseket bátorítsak...



21F

2012. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!