Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már 'leszbikus kalandotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpetacseszhwok kérdése:

Volt már 'leszbikus kalandotok', ha volt légyszi leírnád?

Figyelt kérdés
ha lehet részletesen!:D
2012. ápr. 6. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Erre vered?
2012. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Hogyne :P Biztos egy kopaszodó vén f@sz vagy és már csorog a nyálad előre :P
2012. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
NABASSZAMEG. bocsánat a kérdést nem én irtam, valamilyen gépen bejelentkezve maradhattam és valaki "szórakozásból" írta. válaszokat nem kérek rá, nem érdekelnek az ilyen dolgok xd
2012. ápr. 6. 22:47
 4/7 mus musculus ***** válasza:
És a kiemelést sem te intézted, mi? xD
2012. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Most miért ne válaszoljon valaki? xD Hátha vissza tér ide a személy xD
2012. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátha. Ne hagyjuk, h elsüllyedjen ez a topic! :D
2012. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát jah! xD barátnőmnek régebben volt.. elmesélte. Végül is annyira részletesen most nem tudok róla mit mondani. Buli volt. Aztán elmentek egy csajjal, mondta 10 perc és visszajön, de több lett belőle. Levetkőztették egymást.. ment a csók meg a simi, aztán egyre lejjebb xD és hát annyit mondott még: hát gondolom innentől már tudod mi volt :D
2012. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!