Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kimeletesen szakita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kimeletesen szakitani valakivel?

Figyelt kérdés
Hogy szakitsak(egy lannyal) kimeletesen,hogy ne setsem meg vagy ne utaljon meg?
2009. jún. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha szerelmes beléd akkor ígyis-úgyis zokon fogja venni:S de próbálj normális lenni és az igazat mondani neki.. mi az oka a szakításnak?
2009. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
fájdalmat így is úgyis okozol neki...A legjobb,ha személyesen mondod el,és őszintén,hogy mi az oka,miért döntöttél így.
2009. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az őszinteség fontos, de azért csak óvatosan. Velem anno a barátom mindent szépen kezdett... megbeszéltük, hogy maradhatunk jóban, nem szól ellene semmi, az érzelmeink kihűltek. Aztán benyögte hogy már talált mást, és vele boldog. Később azt is a képembe vágta, hogy nyáron megcsalt. Amikor kérdőre vontam, hogy ezt csak így??? Annyi volt a reakciója, hogy már úgysem számít nem?

A békésnek indult szakításból, így lett harag, és gyűlölet. A mai napig szánalmasnak tartom. Sértve és megalázva éreztem magam, tudom kicsit túlreagálom, de egykor szerettem, és rossz volt ezt pont akkor és pont így hallani. Szerintem ha ilyesmik történtek, vagy más kell, azt jobb elhallgatni, kisebb a sértettség érzés.

2009. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csináld úgy, ahogy ők szokták. Legyél flegma, szard le, vedd félvállról, és mond meg neki msnen hogy inkább ennyi volt, ne találkozzunk többet. Minek kíméletes lenni? Ők se kímélnek minket, akkor a rendes srácok még legyenek kíméletesek? Hát szopasd meg, tudja meg milyen az élet.
2009. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtisztább az, ha őszinte vagy vele. Persze nem azt mondod, h mittomén nem vagy jó az ágyban és én az Arankát szeretem .. hanem, valami olyasmit, h te már nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban és változást akarsz, ez nem a személye miatt van, hanem valami benned változott, nem akarod megsérteni és nem akarod, h utáljon utána.

Már az egy szép gesztus, h ide írsz .. úgy néz ki tényleg nem akarod megsérteni.


lehet, h bármit csinálsz szakítás után úgyis utálni fog egy darabig. de miután lenyugszik tisztelni fog és becsülni a szakítás a módja miatt. semmiképpen nem telefonon, msn-en vagy sms-ben ajánlom !

sok sikert !

2009. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat>meg egy masik kerdes hogy ha o szerelmes belem de en nem erzek iranta semmit(nagyon erosen erezteti velem hogy szeret)akkor hogy monnyam el neki hogy nem szeretnek tole semmit?
2009. jún. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!