Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel írjak rá chaten a srácra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel írjak rá chaten a srácra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek és már egyszer beszéltünk chaten, de azóta nem, nem tudom, h mivel írhatnék rá úgy, hogy ne legyek nyomulós. Igazából csak beszélgetni szeretnék vele, nem feltétlenül járni vagy ilyesmi, de feltűnt, hogy érdekes figura, csak picit zárkózott.

Nem akarom, hogy azt higgye, össze akarok vele jönni, csak hogy érdekesnek tartom. Adnátok tippeket? Mármint nem az egész beszélgetésre, az múltkor is jött magától, csak a kezdésre, hogy mivel indokoljam meg, hogy ráírtam. Köszi!


2012. ápr. 6. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
köszönsz és azt mondod h arra gondoltam dumálhatnánk..de igazából mindegy is , ha bejössz a srácnak, örülni fog ha írsz neki.
2012. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
BILLENTYŰZETTEL!!!
2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!