Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akibe nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe nemrég nagyon szerelmes voltam, de elmondtam neki és azt mondta ő nem és nem akar megbántani. Sokat szenvedtem, majd továbbléptem, volt egy barátom, de mióta szakítottunk megint a srácra gondolok állandóan. Még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Pls segítsetek!! Mit érezhetek a srác iránt? Folyton rá gondolok és néha érzem hogy hiányzik, meg úgyérzem nekem ő kell..De a durva, hogy közben megtetszett egy másik fiú, de csak látásból. Már nem is tudom, összekavarodtam. Lehet h még mindig szeretem? Ha igen, mit tehetnék? Egyéb okokból tudom hogy sosem járnánk..és ez a legrosszabb.:(
2012. márc. 29. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor nem ismerünk valakit, de távolról látjuk, és tetszett/tetszik, akkor hajlamos az ember kitölteni azt, amit nem tud, azzal, amit szeretne, hogy az illető legyen. Tehát előfordulhat, hogy beléképzelted az ideális pasidat.


De ha ő lenne az ideális fiú, akkor ő is érdeklődne/szerelmes lenne beléd, nem igaz?


Amúgy pedig – engem speciel – kimondottan sokkolna/illetve megijednék, ha valaki csakúgy odajönne, és szerelmet vallana, szóval szerintem ezt ne csináld, mert szerintem fel kell építeni ezt a másikban is, ha pl. egyáltalán nem is tud rólad.


Szóval, ha nagyon tetszik valaki (vagy szerelmes is vagy belé – ahogy akarod nevezni), először is beszélj vele, érdeklődj, és figyeld, hogy egyáltalán te is tetszel-e neki vagy sem. Ezzel kínos/fájdalmas jeleneteket tudsz megspórolni neked is, és a másiknak is.


Nem ismerem nyílván a részleteket, hogy mennyire ismertétek már egymást, de a leírásodból nem úgy tűnt, hogy ez egy felépített dolog lenne, hanem olyan mintha csak úgy odamentél volna, és derült égből mondtad volna neki.


Szóval szerintem az álompasid kapott egy valódi arcot, de az arc mögött nem feltétlenül van valóban az, aki neked kell.

Szerintem van egy elképzelésed róla, amibe minden olyan dolgot beletettél, amit nem tudsz róla, de egy fiúban tetszene, tehát az ideálod, és abba szerelmes vagy. Az, hogy ez azonos a fiúval is, kétlem.

2012. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem tarts egy kis szünetet s higgadj le s gondolj át mindent.nem egy hetes szünetre gondolok hanem kicsivel többre és addig gondolj át mindent milyen lenne ha vele lennél s hogy igazán jó lenne az neked vagy sem!!Nekem is volt ilyen de hidd el egy kis pihi nem árt senkinek míg ádgonolja mit is szeretne s h kitől!!
2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Igazából az a helyzet h már eléggé ismerem őt, szval nem az van h csak látásból tetszik vagy ilyesmi:) Régebben sokat találkoztunk, jóban voltunk, először úgy is volt h összejövünk de aztán mégse sikerült.:/ Megbeszéltük h inkább ne legyen köztünk szerelmi kapcsolat...én ezután nem sokkal szerettem bele és igazából nem én álltam oda elé hanem egy beszélgetésünk során lebuktam, mert olyat mondtam, rákérdezett, én meg megmondtam h szeretem. Azóta kicsit másképp viszonyul hozzám, mert megmondta h ő nem szerelmes belém, és bűntudata is volt h fájdalmat okoz. Szenvedtem de nem akartam feladni, de végül megismertem vkit, azzal összejöttem bár sztem csak a figyelmemet akartam elterelni vele. De már szakítottunk. Azóta van az h folyton a srácra gondolok. Ilyet még csak életemben egyszer éreztem rajta kívül...azt is kisebb koromban. Nem tudom elmagyarázni csak azt érzem h imádom és vele akarok lenni. Már tapasztaltam h csinálhatok bármit, lehetek mással, őt szeretem belül akk is.
2012. ápr. 1. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!