Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor csak kihasznált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csak kihasznált?

Figyelt kérdés
az iskolai bálon megcsókolt egy srác,aki nekem már év eleje óta tetszik.de azóta nem igazán keresett fel...csak köszönget ha összefutunk a folyosón.szóval ez mit jelent a srácoknál? nem akar semmit vagy nem mer közeledni?bár az utóbbit kizárnám mivel 19 éves.nemhiszem h félne egy elsőstől. még sose volt pasim,eddig nem is nagyon érdekelt még a dolog,de most kicsit pofáraesettnek érzem magam,nemtudom mit csináljak.
2012. ápr. 6. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah csak egy csók kellett neki! Te most tényleg ennyire ... vagy? Ha megtöfizett volna és utána hagyott volna így akkor érteném, de így?
2012. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg mert csókolni, kétlem, hogy ne merne közeledni, ha akarna... Szerintem nem akar semmit, de lehet tévedek, az ilyesmire nincs szabály.
2012. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
neked nem esne rosszul ha lesmárolna valaki,te meg azt gondolná huu akkor most bejövökneki és lessz valami,közbe meg semmi...nekem ez kicsit szarul esik
2012. ápr. 6. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól még h 19 éves félhet odamenni hozzád. Kérdezd meg tőle mi is volt, neki mit jelentett az a csók. Csak vigyázz nehogy átvágjon és csak a lábad közé akarjon bejutni.
2012. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

én is gondoltam már erre, de én ugy gondolom, hogy nem az én dolgom lenne odamenni hozzá.lehet h prűd vagyok meg hogy akkor ne nyígjak h mivan meg stb, de számomra egy fiú se ér annyit h én kezdeményezzek valamit. ezért is gondolom azt, hogy nem jelentek neki semmit, ha ő nemérdeklődik irántam.

de amugy köszi a választ,gondolkodom rajta erősen:)

2012. ápr. 6. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos a kihasználásról leginkább az esetben beszélhetünk, ha egy pasi szépeket jókat mond egy nőnek, hogy ágyba tudja vinni, aztán faképönél hagyja így ugyebár kihasználja hisz csak a teste kell neki egy alkalomra. A csók az ehhez képest semmi. Ne érts félre megértelek, de nem tudhatjuk, hogy egyáltalán akar-e a jövőben még tőled valamit a srác vagy sem, szerintem kérdezd meg te magad tőle, mert ez így soha nem fog kiderülni, csak találgathatunk itt összevissza, a konkrétat úgysem tudjuk, hanem csak ő tudja. Szóval azt tanácsolom neked, hogy kérdezd meg tőle te magad és mindezt jó szándékból mondom, mert megértelek, hogy össze vagy kavarodva, hogy mit is akar tőled, vagy akar-e egyáltalán valamit tőled és valóban nem szép, ha csak azt az egy csókot akarta. Ha annyi az egész akkor nem kihasznált téged, hanem egy nagy bunkó szemét. Bocsi, nem sértegetni akarok bárkit is, de az épn szemembe azok az olyan pasik akik egy lány érzéseivel játszanak. Velem is előfordult ugyanis... 26/n
2012. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellesz neki, akkor lépett volna. Persze beszélgetni lehet. Nem kell konkrétan ezen téma miatt felkeresned, beszélgethettek csak úgy is. Aztán ha kicsit közvetlenebb viszonyba kerültök, akkor kérdezz rá, hogy miért volt ez, ennyi.

Ha nagyon akarna valamit, szerintem a tudtodra adta volna, ez van. Teszem hozzá lehet hogy rosszul esik, de kettőn áll a vásár. Nem kellett volna hagynod, hogy buli hevében megcsókoljon valaki és most nem tartanál itt. Vannak olyan dolgok, amihez neked is hozzá kell szoknod. Ha legközelebb nem akarsz ilyen helyzetbe kerülni akkor kivárod hogy egy srác tartósan közeledjen feléd és csak utána hagyod, hogy megcsókoljon.

2012. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,tudom h hiba volt hagynom, de nekem tényleg nagyon szimpatikus a srác és nem gondoltam h ez lesz :S és ez volt az első csókom,lehet ezért "gyengültem el" ennyire (:
2012. ápr. 6. 19:33
 9/10 A kérdező kommentje:
de HA ti lennétek hasonló helyzetben, nem féltenétek az ugymond "büszkeségetek". mármint ugy értem hogy ha most rákérdeznék lehet h azt gondolná h hülye kis pics_a blablabla.én nem szeretnék senki után rohangálni
2012. ápr. 6. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd... ha én a büszkeségemet nem tudnám néha félretenni, akkor a párom most nem lenne a párom. Ő a tökéletes számomra már jó ideje és már elképzelni sem tudom mi lenne velem nélküle! Hozzáteszem iszonyatosan büszke és makacs ember vagyok még is félretudom tenni ezt, ha úgy érzem meg kell tennem.

Én rákérdeznék... Könnyebb lesz akkor is, ha a srác válasza az, hogy pillanatnyi elmezavar következménye volt a csók. Le tudod zárni végre az egészet és kész.

Valahol írtam már.

2012. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!