Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kihasznált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznált?

Figyelt kérdés

van egy fiú, aki nekem nagyon bejött/bejön és volt barátnője.. de szakítottak... utána elhívott taliálkozni és smároltunk...majd több hétig nem találkoztunk...(nyaralás stb) de most, hogy én is hazaértem, a foci fontosabb volt neki, mint 10 perc beszélgetés velem.. /énis imádom a focit, csak jólesett volna/ és ennyire nem is zavar a dolog, csak hogy írtam neki sms-t és hívtam is, de még csak vissza sem csörrgetett semmi...

mellesleg a találkozás előtt legjobb barátok voltunk...

szerintetek?

lehet hogy visszafogadta a barátnőjét?/amúgy nekem is lett volna lehetőségem pasizni, de nemtettem/


2010. júl. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind arra utalnak, hogy a sok idő, amit egymás nélkül töltöttek elég volt arra, hogy valami csajt felszedjen (vagy csak egyszerűen egy kaland voltál neki).
2010. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

illetve azt kihagytam, hogy amikor ő nyaralt akkor én hívtam és beszéltünk, sms-t is /2×/


és kijavítanám mert 3 hete

2010. júl. 11. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt még nem lehet elkönyvelni kihasználásnak...talán most csak el van havazva vagy össze van zavarodva 1 kicsit talán beszélj vele de nem hisztizz mert azt nem szeretik...
2010. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegnap azt mondta,mikor beszéltünk, hogy azt hitte, hogy írt, de rossz a memóriája -.-"
2010. júl. 13. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha kellesz valakinek mindent megtesz, hogy beszéljen, találkozzon veled! Ha még a te jeleidre sem reagál ne menj utána, mert még annyira sem fogod érdekelni! Te is tudod, hogy ez igy van, csak nem mered kimondani magadnak! Kevesen merik... nézz uj pasi után!
2010. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Vagy az előzőnek van igaza, vagy...a pasiknak egy hosszú kapcsolat után kalandokra van szüksége. Legalábbis vagy haverok mondták ezt vagy megtapasztaltam a saját bőrömön.

Szóval még ha komolyabban is gondolná, gondolta volna veled, akkor is talán ő most nem a mindent elsöprő szerelemre vár, amire te pedig igencsak vevő lennél.

Szerintem várj, amíg magától jelentkezik és akkor is mérlegelj, mit is szeretne.

22/L

2010. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem írj neki egy konrét sms-t hogy miért nem ír vissza vagy nem cs9rget vissza? mi lett vele? mi rosszatt tettél netán megharagudott valamiért vagy mi?

És ha erre sem ír vissza akkor vagy nincs pénze a telefonon vagy egyszerüen nem érdekled. És csak egy kaland voltál az életében. Ugyan is 3hét az nem kevás idő igy sms meg beszélgetés nélkül... Szerintem ha szeretnél tőle valamit akkor világositsd fel hogy mit érzzel és ha ő semmit akkor egy bazinagy retard gyerek!!!!

De lehet hogy összeszedte újból a volt barátnőjét és most az féltékenykedik ha másik csajok irkálnak neki vagy valmi és ö meg nem mer vissza írni... Habár ez lenne a legutolsó ok akkor is megirná hogy héj te hülye ne irj mert vancsajom...

Szóval szerintem maradjunk a kalandnál... :/

Inkább hadd rá, mutasd meg h nem kell neked egy ilyen féllotás... és majd ha utánna keressne ő is téged akkor csinálj vele te is ugyan így ... :)

2010. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a barátom megharagudott valamiért, és 3 napig nem beszéltünk, nem volt fent msnen sem ...

3 napig szörnyen éreztem magam, szinte félholt voltam. Barátomnak van egy nagyobb testvére, és nagyon jóba vannak. Ha a pasim nem a haverjaival van vagy velem, akkor vele. Azt mondta, hogy fojton aludt, ő is félholt volt szinte, nem szólt senkihez...neki is alig akarta elmondani. Állandóan kutyát sétáltatott...

Amúgy nekem is nagyon jó haverom volt, 6 éve ismerem, most harmadjára járunk, igaz volt mikor csak azért mert a baráti kör össze hozott minket...

Nagyon szeretem, és tudom jogy ő is... nem hagynám el soha *-*

2010. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!