Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem azt hinni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem azt hinni, hogy egy normális fiú sem létezik! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
:/
2012. ápr. 6. 19:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
Hát úgy, hogy itt vagyok én normálisnak.
2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Létezik... Mondom ezt nőként! :)
2012. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
60%
Talán kezdetnek meg kéne állapítani, hogy mi a normális?
2012. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
13%
Tapasztaltam,tényleg nincs.
2012. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

NÁlad mi számít normálisnak?


22/F

2012. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
nem az a bajom, hogy engem már olyan sok pasi csalt meg (eddig csak egy pasim volt), hanem, hogy az barátaimtól, ismerősimtől is mind csak a "rémtörténeteket" hallom, meg ugye a Facebookon, utcán jó magam is látom, hogy milyenek...nem lehet bennük megbízni..
2012. ápr. 6. 19:40
 7/31 anonim ***** válasza:
60%
Én szerintem egy normális fiú vagyok, és még nem volt barátnőm, mert senkinek nem kellettem, csak barátnak...De egyébként egy eléggé csöndes ember vagyok, bulizni is csak ritkán járok. De akiket ismerek fiúkat, haverok, barátok, ismerősök, nagy részük normális. Szerintem csak a megfelelő helyen kell keresni :P
2012. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
persze lehet, hogy van kivétel, de eddig nem nagyon tapasztaltam ilyesmiről..
2012. ápr. 6. 19:41
 9/31 anonim válasza:
73%
Én ismerek párat, ők a legjobb haverjaim, és nagyon rendesek, tisztelik a lányokat, és korukhoz megfelelően viselkednek. Ráadásul, még jó tanulók is, ami nagy szó ma már:D
2012. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Eddigi tapasztalataim szerint ugyanannyi normális férfi van, mint amennyi nő. (csak a nők jobban álcázzák, ha nemnormálisak:D) Nincs ezzel semmi baj:)
2012. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!