Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem azt hinni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem azt hinni, hogy egy normális fiú sem létezik! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
:/
2012. ápr. 6. 19:32
1 2 3 4
 11/31 LazyJones ***** válasza:
58%
Hínnye basszus, nem létezek? :S
2012. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez elég rosszul esett, mert én szeretném azt hinni magamról, hogy normális vagyok.
2012. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%

Vannak, csak elég nehéz rájuk találni, meg többségük kapcsolatban van már...

23/N

2012. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
73%

szerintem is nehezen találsz de kinek mi a normális?

söt mi az a normális..

2012. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
73%
Én is így vagyok vele csak fordított helyzetben. Egy normális lányt nem találok magamnak, holott mindenhol keresem, de semmi. Ez van ilyen az élet! :\
2012. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%
De létezik. Onnan lehet megismerni, h messziről elkerülik a lányok.
2012. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Normális fiúként itt vagyok én mint példa.

19f

2012. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
63%

Basszameg, nem létezem? Tudtam, hogy ittragadtam szellemként. Ez sok mindent megmagyaráz! :O


Kedves kérdező, veletek az a baj, hogy olyantól várjátok el hogy normális legyen, aki nem is akar az lenni.

Persze az élet fintora, hogy ugyebár a bugyi tőlük nedvesedik.



21F

2012. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 mus musculus ***** válasza:
53%

De k*rvára unom már az ilyen kérdéseket, Istenem... Attól, hogy neked még nem volt szerencséd egyhez sem (egyből egy nem volt normális, fú mekkora tapasztalat, írjunk le azalapján mindenkit), még igenis létezhetnek és léteznek is, tudnék neked példát mutatni rá. Ha pediglen a légből kapott pletykáknak hiszel, meg is érdemled.

Nő voltam.

2012. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

Nézd kedves kérdező! A normális férfiak sem tökéletesek, ahogy a nők sem. Az hogy két ember mennyire szereti egymást, mennyire passzolnak össze, az megint más kérdés! Minden kapcsolatban vannak viták és igen, dühömben hirtelen én is mondok olyanokat mondjuk egy barátnőmnek, hogy nem tudom elviselni, szörnyű és ennek így nincs értelme. Jól kipanaszkodom, ha olyan témáról van szó, akkor kibőgöm magam. Ahogy azonban megnyugodnak a kedélyek rájövök, hogy őt szeretem és attól függetlenül hogy ezt és ezt mondtam, nekem ő kell. Ez most csak egy példa, de a problémákat nagyon könnyű felnagyítani és te többnyire valószínűleg csak ezt látod, azt nem, hogy a magánéletben egy kapcsolat avagy srác valójában milyen.

A megcsalásról inkább ne beszélgessünk.

2012. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!