Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha úgy csináljátok, hogy csak barátok vagytok? Benne lennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a petting.Még szűz vagyok és az is maradok, amíg meg nem találom az igazit, de nagyon jó lenne már egy fiúval pettingelni (régebben csináltam már az akkori szerelmemmel).Arra gondoltam, hogy megkérném a legjobb fiú barátomat, hogy csináljuk, mert egyszer átjött amikor nem voltak itthon a szülők és megittunk egy üveg pezsgőt, szóval nem voltunk teljesen észnél és pettingeltünk.Azt mondta élvezte, nagyon jó volt, de azóta nem beszéltünk róla.Nem változik meg a barátságunk, akkor sem változott.Ő is elég perverz, szóval lehet benne lenne, de kíváncsi vagyok, hogy mások véleménye erről mi és, hogy csinálnák-e?

2012. ápr. 6. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem változik. Ha barátod lesz, szégyellni fogod ami történt, és valószínűleg meg fog szakadni a kapcsolat.
2012. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
simán 21L
2012. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam. Olyan mint a fagyi tölcsér nélkül. Tök jó, csak hiányzik valami.
2012. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Az elsőnek igaza van... Gondolkodtam a dolgon.Amikor megtettük megbántam...Valószínűleg most is ez történne.Élvezném, de később picit bánnám.Jobb lesz ha várok a szerelemre..:D

És amúgy is ma szóba hoztam a múltkorit és azt éreztem, hogy nem akarná nagyon...Ezért sem fogom megkérdezni.Jobb lesz így.:D

2012. ápr. 7. 00:34
 5/5 lila nyuszi ***** válasza:

Benne, de csak akkor ha nem akarok többet vagy ha a másik is benne lenne többen.


20/N

2012. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!