Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz a borotvált mellkas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz a borotvált mellkas, has?

Figyelt kérdés
A haverjaim állandóan cikiznek és beszólnak miatta.

2012. ápr. 6. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
azért az gáz hogy a fiúk szerint nem gáz,borotváld csak,a lányok szerint meg ne borotváld.de el kell szomorítsalak én is fiú vagyok és ne borotváld a mellkasod.persze a többség pasi véleménye lehet hogy fontosabb ma már:D
2012. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
rövid haj,borosta,mellkas és has szőr,ami mindig rendezett!ez a legjobb:)
2012. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom gáznak
2012. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mint mindenről erről is megoszlanak a vélemények,köszi a válaszokat!
2012. ápr. 13. 08:20
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Magaddal kell megbeszélned. Magadért kell kiállnod. Vannak, akik egyszerűek, és mindig valamiért csesztetnek másokat. Én eléggé szőrös vagyok, de az utóbbi időben elégnek érzem, ha testszőrnyíróval visszavágom. (Mondjuk egy szőrös hátat érdemes cukorpasztával gyantáztatni.) A csupaszság sem áll jól mindenkinek (akkor sem, ha full izom). Nem a borotváltság gáz, hanem a világ, ami ilyenné tesz minket a lehetetlen elvárásaival. Minden srác legyen csupa izom, V alakú, jó seggű, szőrtelen, szétfehérített fogú, ilyen hajú, olyan hajú. Tinip*nák romantikus regényekből, filmekből, és női magazinokból összetákolt sztereotípiáinak kell megfelelnünk. Hol marad az önmegvalósítás? Remélem, hogy a haverjaid egyszer majd normálisak lesznek, vagy egyszer majd lesznek normális haverjaid...
2012. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!