Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotvált mellkas+hassal...

Borotvált mellkas+hassal kapcsolatban. Egy 28 éves férfinek tényleg borotválnia kéne a szőrzetét. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 00:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs akkora bundája mint egy medvének szerintem nem kell vele semmit csinálni:)
2010. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
szerintem undorító ha le van borotválva
2010. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én páromnak gyönyörű bundás mellkasa van. De volt már borotvált barátom is...ahogy érzed, és ami belefér.
2010. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egyáltalán nem tetszik ha egy férfi borotválja a mellkasát/lábát.Az arc és esetleg még a nemi szerv borotválása belefér.Szerintem attól is férfias egy ember ha szőrös.
2010. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

nekem nem jönnek be a borotvált/gyantázott/epilált pasik. Persze arcát borotválja, esetleg hónalj és intim terület oké, de az már számomra egyáltalán nem férfias,ha a pasi totál csupasz. Egy férfi lehet szőrös, sőt az férfias szerintem. De ez ízlés dolga. Az én párom szőrös - és én így szeretem :)


22/L

2010. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Mottóm: azért születtem férfinak, hogy nyaktól lefelé ne kelljen borotválkoznom. A barátnőmet se zavarja e mottó betartása, igaz én csak átlagosan vagyok szőrös. 26/F
2010. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Semmi sem kötelező, mindenki magának dönti el.


Viszont ha már szörteleníteni akar vki akkor iyeln esetekben a borotva túl amatőr!


Minimum villanófényes kezelés, vagy gyanta.

2010. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg nem attól férfi valaki, hogy szőrös mindenhol...
2010. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a partnere ezt szeretné, akkor normális. Persze nem kell, ha a férfinak ez gondot okoz.
2010. aug. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Morcika83 válasza:
42%
Szerintem sem a szőrtől lesz valaki férfias, de egy higiéniás "kezelés" igen is kötelező ma már, ami persze nem egyenlő a csupaszsággal,mint tudjuk a metrosexualitás nagy divat lett, de a szeméremszörzetet, és a hónajszörzetet ha mással nem is,de nullás géppel elengedhetetlen "kezelni".
2010. aug. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!