Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szoktatok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok más fiúval közös programot szervezni kettesben ha van párotok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít programnak? Egy kávé/tea/fagyi/süti egy órácska beszélgetéssel? Mert abban nincs semmi rossz. Még egy moziban sem, szerintem.

De egész napos kirándulást pl. nem gondolnék.

2012. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néha. De ezeknek totál semmi jelentőségük, és akikkel találkozom, azoknak is van barátnője. Ezek régi barátok múltból, suliból, dumálgatunk egy 1-2 órát, aztán mindenki megy a dolgára.

És barátom is tudja.

21L

2012. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha, igen. Ha nincs semmi jelentősége, és ezt mindketten tudjuk. 1-2 óra, beszélgetések, esetleg séta, vagy tenisz meccs a barátokkal. Párom tudja, eddig nem panaszkodott. De ne is tegye, mert a barátaim nem fogom otthagyni azért, mert pasi van mellettem. Ahogy én se tiltom le róla a szomszédokat, nem mondom, hogy nem beszélhet más lányokkal, elvárom ugyanezt.
2012. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem! Sok fiúbarátom van, mindig is a fiúkkal voltam inkább jóban, de mióta komoly kapcsolatom van (másfél éve), azóta nem találkozom a fiúbarátaimmal, csak ha összefutunk,akkor váltunk pár szót,meg főleg suliban vannak fiúbarátaim,velük is csak suliban hülyülünk. 19/L
2012. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!