Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek úgy hogy tetszett nektek valaki valamennyire ismertétek is mégis elutasítottátok mert valamitől féltetek, vagy ezzel tesztelni akartátok hogy mennyire kitartó a másik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 16:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok a sorok között olvasni,elmagyarázod hova szeretnél kilyukadni?
2012. ápr. 7. 16:28
 2/12 ASOT ***** válasza:
100%

igen ez a női hülyeségek egyike a sok közül, amivel azt hiszik h húúú mennyit elérnek majd!

tesztelik a pasikat, vagy akarják h hetekig hónapokig harcoljanak értük...


A pasik nem is az h egyszerűbbek, hanem nincs annyi melléduma, ha azt mondjuk szexi akkor az a csaj szexi, ha azt mondjuk aranyos akkor az a lány tényleg aranyos...nem úgy mint fordítva...h "jajj de aranyos vagy...lehetünk legjobbarátok" :) ...anyád... :)

2012. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezt adom
2012. ápr. 7. 16:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezért van olyan sok magányos, 20-25 év közötti srác...
2012. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
16:31: és ez szerinted kinek a hibája? A ribancoké, akik irreális küzdést várnak el magukért, amikor se testileg se belsőleg nem indokolt? Vagy a fiúké, akik 1-2 próbálkozás után nem akarják tovább megaláztatni magukat?
2012. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ASOT ***** válasza:
82%

1-2 megaláztatás szerinted nem elég???


A nőket, ha egyszer 1 pasi megalázza onnantól kezdve egy pasinak sem kezdeményeznek többé!

2012. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Félrebeszélsz, ki beszélt női kezdeményezésről? Én azt mondtam, hogy szerinted kinek a hibája a sok magányos 20-25 éves srác, a túlzott küzdést elváró ribancoké vagy a srácoké, akik 1-2 próbálkozás után nem akarják megaláztatni magukat tovább?
2012. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Az a furcsa helyzet van, hogy en fiu letemre utasitottam el mar lanyt, aki konkretan szerelmet vallott nekem es en is vonzodtam hozza es bevallom, nagyon beijedtem. Feltem, hogy tul kicsinek fogja talalni a ferfiassagomat, kinevet miatta, vagy nem tudok majd neki oromet szerezni, csalodast fogok okozni, ha majd arra kerul a sor.


Tudom, hogy nem eppen ferfias dolog beijedni es megfutamodni es meg az elott feladni, hogy egyaltalan belekezdtem volna... szoval nekem van mit helyre raknom a fejemben.

2012. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jesszusom, utolsó, ez mekkora hülyeség!


egy neked bejövő csaj bevallja, hogy szerelmes beléd, te meg kisebbségi komplexusból elutasítod???


ez szánalmas. legalább utasítanád el azért, mert "nemárhogy a csaj kezdeményezzen" ürüggyel.

2012. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd pár nap múlva odamész hozzá, s kezdményezel :)
2012. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!