Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Petting-el lehet terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting-el lehet terhes?

Figyelt kérdés

A b.nőmmel pettingeltünk az egyik éjjel. Tulajdon képen össze ért a nemi szervünk és volt egy pillanat amikor úgy éreztem orgazmusom van. Akkor rögtön leálltam mert nem akartam rosszat. Utána úgy éreztem hogy folytathatjuk de utána viszont ujjal elégítettem ki. Na de ha került némileg a nemi szervére sperma és utána ujjaztam meg akkor tulajdon képen lehet terhes? Tudom tisztába vagyok a k*rva nagy marhaságommal de szeretnék néhány más (értelmes) ember véleményére. Az biztos hogy máskor ilyet nem csinálok!

Ja! Mellesleg. B.nőm elfelejtette felírni a naptárba hogy mikor kellene megjönnie neki de elvileg a petting alatt volt a vége fele. Az az nemsokára megkellet volna hogy jöjön. kb ez volt 1 hét 2-3 napja és 1 hete kellet volna hogy meg jöjjön. Szóval nem is peteéréskor volt.

Most nagyon parázok. Tesztet meg veszek!

Kérem értelmes válaszokat írjatok és ne cse***etek le még jobban! Kérlek!! Nagyon szépen köszönöm!!!



2012. ápr. 7. 23:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ahogy így leírtad, nagyon kicsi az esély rá

de a volt biológia tanárom mondta, hogy ha már megvan az esély rá, hogy terhes leszel, akkor hidd el, hogy az is leszel, ha nem használsz óvszert

23l

2012. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy nem is lesz. Sőt remélem most nincs igaza a volt biológia tanárodnak!!! Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszodat és hogy nem küldtél el a ... oda. :) Köszönöm!
2012. ápr. 7. 23:37
 3/16 anonim ***** válasza:
huhú,hányszor paráztam én ilyeneken,de volt húzósabb eset is,amiből nem lett probléma.szerintem ennyire nem kell aggódni,már a szövegből látom hogy szinte remegsz.nyugodjatok meg mind a ketten.csináljatok tesztet és rögtön kiderül mi a helyzet.
2012. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a teszt az annyira nem megbízható

szerintem jobban jár, ha a nőgyógyászhoz megy

első voltam

2012. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
OKé oké azt veszek minden féleképpen ha nem jön meg neki a kövi 2-3 napban. Na de azért is félek ennyire mert "elvileg" 1 hete kellet volna hogy meg jöjjön neki de semmi. (nemírta fel a naptárjába de hát akkor is. ki tudja számolni hogy kb mettől meddig tart. Bár unoka tesója azt mondta neki és ebben igazat adok hogy nőknél van olyan hogy egy ideig pl: 1 évig mindig pontosan jön pár nap eltolódással utána teljesen felbomlik. De hát akkor is. Ép most? :S AZért köszönöm szépen a nyugtatást! :))))
2012. ápr. 7. 23:55
 6/16 A kérdező kommentje:
Az is megfordult a fejembe. Majd még beszélek b.nőmmel egyeztetek vele hogy akkor mi legyen. Csak azért ti véleményeitekre is kíváncsi vagyok!
2012. ápr. 7. 23:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem. De legközelebb jobban vigyázzatok. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

B.nőm 16

Én 17. (igen elég hülye voltam 17 éves fejjel. ne is mond :) )

2012. ápr. 8. 00:01
 9/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és én is abban az időszakban paráztam a legtöbbet,és szerintem nem csak mi ketten vagyunk így ezzel.néha még most is megüt a guta néha.a menstruációval tényleg ez van,változhat az időpont.volt hogy 2 hétig is téptem a hajam,nem mint ha lett volna:)
2012. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igen... én most tépem is elég rendesen a hajam. :/ XD remélem csak késik és nincs semmi extra mert ha igen... anyja megöl. De ez még a kisebb gond. B.nőmet jobban féltem!
2012. ápr. 8. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!