Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen fiú? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen fiú? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van olyan fiú még aki kedves , szívből tud szeretni , őszinte , és plusz a hibái mert az mindenkinek van.csak szeretnék egy ilyen fiút de nem tudom van-e még ilyen. Természetesen lehet egy kicsit más is de azért néhány felsorolt tulajdonsága legyen meg.Van még ilyen fiú?

2012. ápr. 8. 00:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az ilyen fiúk többsége (mint én is) elég nagymértékű önbizalom hiányban szenved. Ezekkel a tulajdonságokkal párosul egy bizonyos szintű szerénység, félénkség (személytől függően változik a mértéke).


A szerénység, félénkség és az önbizalom hiány miatt adódik, hogy nehezebben lépünk egy lány felé, vagy legalábbis nem olyan mértékben "nyomulunk" mint a többi srác.


Ezért fordul elő, hogy csak kevesebb barátnőnk lesz életünk során, de többnyire csak hosszú távú kapcsolatok.


Persze, mi is szoktunk lépéseket tenni, hogy megszerezzünk egy lányt. Csak nem olyan közvetlenül és kicsit lassabban. Ennek oka, leginkább az alapból kevés önbizalom hiány, és a visszautasítástól való félelem nagyobb mint más típusú srácoknál, mivel bennünk sokkal nagyobb sebeket okoz, az alapból is kevés önbizalmunknak, nehezebben tesszük túl magunkat rajta. Ezért tűnhetünk kicsit félénknek.

De ha egy lány kedvesen, aranyosan viselkedik velünk, akkor előbb utóbb a tudtára adjuk, hogy tetszik nekünk, de csak akkor, ha nem barátként kezel bennünket. Ezt azért lehet érezni már az elején, csak mi nem próbálkozunk tovább, hanem odébb állunk, mivel nem szokásunk erőltetni a dolgokat.


Most persze, nem mindenki ilyen, de én és a barátaim többsége igen, azért beszéltem T/2 -ben. Remélem nem baj, ha valakit zavart akkor elnézést.

2012. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lenne, csak az nem kell nektek...

több mint egy éve életemben először teljesen belezúgtam egy lányba, de annyira, hogy éjjelnappal csak rá gondoltam, egyszóval szerelmes voltam (voltak előtte könnyebb kapcsolataim) Nem mesélem el az egész story-t mert nagyon hosszú lenne és több hónap történéseit kéne leírnom de dióhéjban: Ezzel a lánnyal én úgymond "barátságban" voltam, a baráti körünk is egy volt, nagyon sokat beszélgettem vele, imádtam, és egyértelműen azt mutatta hogy ő is szeret engem, még kisebb jeleket is kaptam, amik arra bátorítottak hogy lépjek, amikor ez megtörtént ő visszautasított, majd nemsokkal később összejött a legjobb barátommal, azóta nemigazán beszélek egyikőjükkel sem, képzelhetitek hogy mennyire padlón voltam. Nos azóta nem is voltam szerelmes, volt 1-2 rövid kapcsolatom, de a testi vonzalmon kívül az ég világon semmit nem éreztem ezek a lányok iránt, pusztán azért voltak, hogy betöltsék azt az űrt ami bennem van, és egy kis ellenszer a szeretethiányra. Képtelen voltam akárkibe is beleszeretni, megfutamodtam mindentől. Aztán megismertem egy lányt, és hosszú idő után ő volt az 1. akivel ismételten el tudtam volna képzelni hosszú távon. Nem voltam szerelmes, de valami kis fuvallatot elkezdtem érezni a lány iránt (ezt se mesélem el csak a végét) hát ittis hasonló volt a helyzet beszélgetés... testi, verbális utalások, stb... a vége ugyanaz kopp , bár itt nem jött össze egy barátommal se utánna a csajszi :D

Summázva: akit szeretek, aki iránt érzek, annak én folyamatosan adom a szeretetemet, őszinte vagyok vele, nyitott könyv, de nem kellek... Ha meg a lány iránt nem érzek különösebben semmit, nem vagyok annyira odaadó, nem vagyok érzéki, nem vagyok vele (jó értelemben) más, akkor kellek... Na és akkor most kérjen meg valaki arra hogy nyíljak meg, őszíntén szeressek, és legyek őszínte.... Isten ments! mert mit is kapok akkor ???? Fájdalmat, szenvedést... köszi de nem kérek, kedves lányok: ti tesztek minket ilyenné , és ti hajtjátok el azokat, akik igazán érékesek!

2012. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
naná hogy létezünk :)
2012. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Christian Death ***** válasza:
Neked egy iskolazott metalos/punk fiu kell.
2012. ápr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egy igazi hippire van szükséged
2012. ápr. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ugyanazt mondom mint a "ma 00:37"-es és

mindig azt veszem észre hogy a bunkó parasztok kellenek a lányoknak, én meg mindig a barát zónában landolok:(

2012. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van, de vagy nem kell senkinek (neked se), vagy bunkónak tetteti magát, h kelljen a lányoknak.
2012. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
van, csak valószínű ezen tulajdonságai miatt a lányok-nők nem tartják elég férfiasnak.
2012. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért tartassz sok Férfit szemétnek, mert Ök pont azok akiket nem kaphatsz meg vagy csak max egy éjszaka erejéig.


Ezek a tulajdonságok mindenkiben megvannak, csak mindenki máshogy adja át. Kiírhatnám Én is egy nagy táblára, amit a nyakamba akasztok, hogy "kedves, szeretö, értelmes.......csupa csupa jó tulajdonság", de ha nem tetszem valakinek, nincs meg az a tipikus "Ö az" érzés, akkor cseszhetem.

Túl egyszerü, túl feflszínes lenn az élet, ha csak csettintésre jönne a szerelem.


Sok ember szerelmes akar lenni, keresi, hajtja és pont ezért nem sikerül nekik!

2012. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!