Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen fiú? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen fiú? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van olyan fiú még aki kedves , szívből tud szeretni , őszinte , és plusz a hibái mert az mindenkinek van.csak szeretnék egy ilyen fiút de nem tudom van-e még ilyen. Természetesen lehet egy kicsit más is de azért néhány felsorolt tulajdonsága legyen meg.Van még ilyen fiú?

2012. ápr. 8. 00:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van, pl. én, de senki sem értékeli sem azt, hogy szeretem/ném, sem pedig hogy őszinte vagyok (néha kíméletlenül is, de ezt szoktam meg). Feltételezem, lány vagy. Sok csalódás ért, vagy még "kezdő" vagy?
2012. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

van ilyen fiú ismerősöm

viszont nekem nem jön be külsőre, olyan kis esetlennek tartom a lányok terén, igaz még sosem volt barátnője és már 21 éves


23l

2012. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
van. csak az ilyen fiúk átváltoztak depressziós önbizalomhiányos srácokká, mert a lányok le se tojják őket. vagyunk még 1 páran akik még álljuk a sarat, de nem sokan vagyunk már...
2012. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze, vagyunk még néhányan. Csak a tapasztalat nem azt mutatja, hogy a magaunkfajtára még szükség van ebben a világban. Emiatt inkább begubózunk és elbújunk a világ elől...
2012. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sonata Arctica rajongó sorstársammal értek egyet.


Tudom, hogy lányok ti másképp működtök és nektek a jó fiúk nem vonzóak, csak a határozott, magabiztos, bátor fickók, de attól még mi félénkebb, gátlásosabb, kevésbé nagyszájú fickók is létezünk és bizony köztünk is vannak kedvesek. Az más kérdés, hogy ti észre sem vesztek férfiként csak barátként vagy még annyiként sem.

2012. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát nekem pont az ilyen fiúk jönek be :) szeritem jó h nem olyanok mint a többi...
2012. ápr. 8. 00:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én megfelelek a leírásnak, de nem értem, miért foglalkozna egy lány veletek, akik erre vártok? Egy fiú dolga, ha gondolkodásban és érzelmileg is felkészült egy társkapcsolatra, hogy barátnőt találjon, az önbizalom, és az, hogy megvéded a másikat, ugyan úgy a dolog része.
2012. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 lila nyuszi ***** válasza:

00:14 Én értékelném. :)


20/N

2012. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
először mindenki ezt mondja...:D
2012. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen van. De nem járok se diszkóba se ilyen helyekre, úgyhogy szerintem sokan öregesnek tartanak. :D
2012. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!