Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek egy ismeretlen fiúval aki megszólít titeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 00:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Például suliban, a büfében, könyvtárban valamiért megszólít (pl. zsepit kér, kérdez valamit), aztán szóba elegyedtek, beszélgettek. Elmehet ez odáig, hogy később is beszéljetek, vagy megmondjátok a neveteket.
2012. ápr. 8. 00:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ha szimpatikus, akkor igen

ismerkedtem már így néhányszor, de van olyan is, hogy én megyek oda valamilyen ürüggyel:)

23l

2012. ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lord05 válasza:
49%
Szerintem ez halva született ötlet már bocsi :D az utcán sietnek az emberek többsége, és nem szeretik ha egy vadidegen megálitja őket, teljesen kizökkentik a ritmusából. De ha ügyes vagy akkor lehet azt mondom próba szerencse :D
2012. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nemis az utcára gondoltam, írtam oda pár helyet.
2012. ápr. 8. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:

nem is, én ismerkedtem már iskolában, a buszon, vonaton, duna parton és még egy csomó más helyen is

az első voltam

2012. ápr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 lila nyuszi ***** válasza:

Persze, ha normálisnak tűnik. :)


20/N

2012. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lord05 válasza:
Ne haragudj de mikor írtam a kommentem akkor nem láttam hogy azt írtad, de szerintem úgy simán menne. :D Minden a magabiztosságon múlik
2012. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jól esik ez a sok pozitív hang. bár az még nem világos hogy lesz egy egyszerű megszólításból névcsere vagy fb-csere, akármi
2012. ápr. 8. 00:34
 9/11 anonim ***** válasza:

én általában elég magabiztos vagyok lány létemre

sokszor én vagyok az, aki kezdeményez

bemutatkozom és olyankor ő is:)

aztán meg csak úgy dumálgatunk

23l

első voltam

2012. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz az illető lánynak, ismerkedni fog veled, ha nem, akkor nem.
2012. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!