Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de csak látásból, és kb. minden reggel egy buszon utazunk. Mi legyen?

Figyelt kérdés
13,5 éves vagyok ezt nem mondtam. Szóval egyszerűen alig kaptam levegőt amikor megláttam Őt, de még a nevét sem tudom elég gáz, és idősebbnek is néz ki nálam. (max 1-2 évvel) Még egymáshoz se szóltunk, de hát nem is tudom, hogy lehetne, mert nem járunk egy iskolába, osztályba clubba stb. Egyáltalán nem ismerjük egymást. Mit tegyek? nagyon szeretem Őt. Hogy mondjam el neki? Válaszokat előre köszönöm.
2012. márc. 29. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Menj oda mond meg hh tetszik. De jobb ha tudod h nem ez a szerelem. Csak tetszik neked. Ha mondjuk megismered h mien és nem csak a külseje tetszik hanem a belsője is na az már lehet szerelem
2012. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legegyszerübb ha vadászol mellette egy helyet a buszon, leülsz mellé és megkérdezed a nevét, hová jár suliba, meg amire kíváncsi vagy. Ilyen korban mondjuk szerintem még felettébb zavarja a lányokat 1 év korkülönbség is(mármintha ő az idősebb) ugyhogy igazából azt tanácsolom, ne éld bele tulságosan magad, viszont nem veszthetsz semmit azzal, ha megismered és beszélgettek.
2012. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2012. márc. 29. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan kezdeményezz, de nem kell nyomulni.. 13/L
2012. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha ő az idősebb, és elkezdtek beszélgetni, de látod hogy nem hajlandó a kapcsolatra, akkor szerintem tedd félre pár évvel. 3-4 év múlva egy év korkülömbség már nem nagyon számít...
2013. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!