Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álszent exem nagyon megalázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álszent exem nagyon megalázott a hátam mögött. Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Én tiszta szivvel szersttem mai napig,sosem tettem ellene rosszat,ő meg nagyon kegyetlenül elbánt velem...:'(
2012. ápr. 8. 01:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bosszúállás fölösleges, még a végén te jössz ki rosszul belőle. azzal teszed neki a legrosszabbat, ha leszarod, nem foglalkozol vele, megszűnik számodra létezni. ennél idegesítőbb nincsen.
2012. ápr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. ápr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ő azt hiszi hogy én még szeretem...persze nem keresem már,meg semmi de az utolso akciojával kiakasztott.Meg amugy is ha nem szeret,akkor hol érdekli őt az h foglalkozok-e vele?!...
2012. ápr. 8. 01:18
 4/10 A kérdező kommentje:
19 L vagyok
2012. ápr. 8. 01:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel alázott meg? Egyébként én szintén így jártam ex barátnőmmel.
2012. ápr. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valami ronda dolgot tettem az exemmel (az új barátjának elmondtam róla valamit). Ő úgy állt bosszút rajtam, hogy homokos apróhirdetést adott fel a telefonszámommal. 3 nap után telefont kellett cserélnem a sok hívás miatt, a munkahelyemen hetekig gúnyoltak érte, az egyik kollégám a hátsómra is rácsapott - ki kellett lépnem.
2012. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor amit csinálj, új haj, uj ruhák, stb, eszre fogja venni, hogy nélküle jobban erzed magad, es ez szarul esik majd neki, teperni fog, te meg lerazod, es megsem a bosszúval foglalkoztal de a hatas es az eredmeny ugyanaz, vagy meg jobb :)

22/f

2012. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen mostmár lenyugodtam,a pillanatnyi érzelmek elragadtak,de valóban rájöttem hogy se időm,se energiám,se kedvem nicsn foglakozni ezzela dologgal hogy bosszú...helyette szimplán csak szexisen öltözködk,többet adok magamra,új hobbik után nézek hogy kicsit kitöltsem az űrt amit okozott/okoztaka szívemben.De azért köszönöm :)))
2012. ápr. 8. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, de bízd az életre... visszakapja. :)
2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, jó hozzáállás!:)
2012. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!