Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek álljak rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek álljak rajta bosszút, vagy hagyjam békén? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú. Egy suliba járunk. Nagyon nem bírom. Ő az egyik legnépszerűbb srác a suliban.

Egy helyre járunk sportolni is. (ez véletlen am)

És állnadóan beül az edzéseimre és ott röhög rajtam, meg folyton leéget. A suliban is mindig röhög rajtam, és kibeszél a barátaival, amikor nem is ismer. Nagyon idegesít, hogy lejárat a suliban, én meg tehetetlenül állok egyedül...


2011. nov. 1. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vagy vágj vissza, vagy sz*rd le. de sose feledd a bosszú nem megoldás. attól leszel különb tőle, hogy nem alacsonyodsz le a szintjére.
2011. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérdezd meg hogy mi a baja veled.. amúgy szerintem tetszel neki...
2011. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
rúgd szájba és persze bosszuld meg!! alap..
2011. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tetszel neki csak még ovodás szinten van agyilag, azért csinálja ezt.ne foglalkozz vele ne is figyelj rá abba fogja hagyni.addig csinálja csak amig vevő vagy rá és látja hogy foglalkozol vele,ha már nem fogsz csak neki lesz gáz hogy még mindig veled foglalkozik és akkor kiderül, hogy tetszel neki, szóval abba fogja hagyni.
2011. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
mért te nem pasi vagy?? am ha csaj vagy 100 h nem jössz be neki..akk nem alázna meg..
2011. nov. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj vagy akkor bosszúból feküdj le velem! Ha fiú akkor rúgdosd meg!

Viszont nem értem miért nem köpted már be az edzőnél! Kérdd meg az edzőt h tegye nevetségessé őt! Menjen oda edzés közepén, és mindenkit hívjon oda, és kérdezze meg h miféle óvodás viselkedés ez h tetszel neki, de inkább beül röhögni. Aztán mondja meg a többieknek az edző, h jól nézzétek meg, így néz ki aki nem kinőtte az ovit, hanem csak kiöregedett belőle! Aztán zavarja ki onnan! Így jól beégeted és nem fog többet köcsögösködni!

Viszont ha lány vagy akkor az is jó amit az elején mondtam! :)))

2011. nov. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó nagyon tetszett :DD De az a baj, hogy az edzőm.. hát.. egy ilyen szemét pasi, aki szeretetből szokott szemétkedni. Olyasmi, mint Doctor House. :D Szóval amikor ez a gyerek beül az edzéseimre, akkor odamegy hozzá az edző, és együtt röhögnek rajtam. Majd odajön hozzám az edző, és mond nekem valamit, és látom, hogy a padon ül ez a fiú, és röhög. Ekkor szoktam elveszteni a fejemet...

Amúgy meg lány vagyok :)

2011. nov. 2. 10:12
 8/18 anonim ***** válasza:

tegnap 10:12


Akkor bosszúból kétszer feküdj le velem! Egyszer a gyerek miatt, egyszer meg az edző miatt is. Bár ha annyira szemét akkor lehet h neki kettő is kijárna! :)


Milyen edzésre jársz?

Szerintem a sport azért van hogy élvezd is részben! Én kb 5 sportkörbe jártam és ebből egy volt ahol az edző nem volt rendes és normális, mi több kedves! Na oda nem mennék vissza semmi esetre sem! Fontos h szeressem amit csinálok!

Amúgy viszont talán meg kéne próbálni beszélni az edzővel, hogy hátha több lehetőséget lát a gyerek cseszegetésében mint a téged való cseszegetésben, bár nem kizárt h tetszel az edződnek is. :) Szép lány vagy amúgy? :)

2011. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én a helyedben odarúgnák neki ,ahol nagyon fáj , vagy ahogy mondták előttem kérdezd meg tőle ,hogy miért pikkel rád . Én az első mellett dőntenék ;)
2011. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:DDD Köszönöm szépen a válaszokat :DD Majd még eldőlik hova fogok rúgni :DDD
2011. nov. 5. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!