Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetem a csóktud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejleszthetem a csóktudásom? (15 lány)

Figyelt kérdés
Tudom, már magában is eléggé gáz hogy az interneten keresem a választ, de eléggé izgatott vagyok:) anno három éve volt élményem először a szájra pusziban,( egy lánnyal, persze most komolyabb a helyzet( srác van a dologban)kéne néhány tipp(ha nem hülyeség ilyet kérdezni vadidegenektől) hogy mivel segíthetném tökéletesíteni első csókomat. Köfike^^

2012. ápr. 8. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz arra, hogy soha ne legyenek cserepesek az ajkaid. Lágyan, kicsit nyisd ki a szádat, hajlítsd oldalra a fejed, és nyújtsd ki a nyelved. Össze fog érni a fiú nyelvével, akkor játszhatsz is vele. Ki-be húzogasd, kőrözz vele a fiú nyelve körül. Egy nem túl keményre felfújt lufin gyakorolhatod is.
2012. ápr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
ez a lenyeg a csokban! hogy mindenki maga fedezi fel, tanulja meg, gyakorolja ki, talalja ki. mar ezt is elmeletben akarod tanulni szovegbol?!
2012. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is felejtsd el a köfikét. Már is sokkal jobban fog menni a dolog.

Egyébként én videókban szoktam nézni, hogy hogy csókolóznak.

2012. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben már látom, hogy értelmetlen volt kitennem a kérdést -.- azért köszi
2012. ápr. 8. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, mindenki adott tanácsot. Nem kell rögtön megsértődni.
2012. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
segítsek tökéletesre fejleszteni? :DDD
2012. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, és igen láttam a tanácsokat és köszönöm is őket csupán csak annyit nem értek hogy ha valakinek nem tetszik a kérdés akkor miért válaszol rá, amúgy meg van benne valami...
2012. ápr. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!