Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy 10 bol 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy 10 bol 8 lany kek. Szemu pasit akarnak maganak?

Figyelt kérdés
Egyebkent is ritkabb a kek.szemu mint a.barna megis a legtibbnek az kell. Az meg meg jobban elony ha szoke.is a pasi. Mit szeretnek ezeken annyira a lanyok?
2012. ápr. 7. 03:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szóval azt mondod, hogy a kék szememmel és a 190cm-es magasságommal (többi hülye kérdésből adódott) gyakorlatilag a nők álma vagyok?


Basszameg, de jó ezt megtudni 21 évesen!


Lehet hogy ezzel kéne hódítanom!

"Szia, kék a szemem, jössz baszni?"


Lehet nem is lennék többé szűz!


21F

2012. ápr. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Na ha csak ennyi lenne már lenne egy álomnőm.


A zöldeskék szemeim és szőkésbarna hajam nem sokat ér, hidd el csak a szájuk jár, valójában nem ez alapján választják a fiúkat, hanem, hogy melyik nagyobb paraszt meg kinek van több pénze vagy épp melyik tudja pofátlanul megcsalni.


Az alfa kell nekik és nem a rendes fiúk, akik megbecsülnék őket.


22/F

2012. ápr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt egyetlen lany sem szereti ha megcsaljak.
2012. ápr. 7. 03:36
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt neki és az oldal férfi népességének 80%-nak hiába fogod magyarázni kérdező... Esélytelen. Ezek megrekedtek valahol az iszapos szartenger közepén és másból nem áll az életük, mint másokat hibáztatni.



21F

2012. ápr. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mert szemgolyófetisiszták
2012. ápr. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszít a kék szem, olyan lánnyal meg nem is találkoztam akinek a szőke haj jönne be. Honnan szeded ezeket egyáltalán? :D

Egyébként szerintem ez senkinél nem annyira mérvadó, a kisugárzás az ami inkább megfogja az embert.


Kérdésedre válaszolva egyébként olvastam ilyeneket, hogy a kék szem meg a szőke haj valami mutáció, ami azért jött be, hogy az számítson vonzónak, és legyen kedve az ősemberkéknek etye-petyézni. Szóval az evolúcióval magyarázzák. Nincs kedvem utánanézni, valami ilyesmi a lényeg.

2012. ápr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert szörnyen felszínesek, bár a magasság sztem jobban számít nekik.
2012. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nemtom, nekem a sötét haj, barna szem jön be (fehér bőrrel, még mielőtt valaki rosszra gondol)
2012. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kék szem, szőke haj, de nem együtt, hanem külön-külön nekem nagyon nagyon...

ehhez képest a barátom barna szemű, barna hajú, valahogy az az igényem, hogy egy határozott de mégis kedves és okos srác legyen mellettem kicsit nagyobb.

Ezt nem tudod befolyásolni, és nem is kell. Nekem például kék szemem van, azt dícsérik, de eddig nem nagyon döglöttek utánam a pasik. Egy faktor nem elég...

2012. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez az ideál valószínűleg a 15-20év között jön be, azaz akkor ez az ideál! És ez azért van mert a mesében a szőke herceg van a fehér lovon. és ez épp elég hogy ideáljuknak tekintsék. De az előttem szólónak teljesen igaza van! Én nekem soha nem volt hosszú hajú barátom, valahogy nem fogták meg az érdeklődésemet, de miután tudtam mit keresek egy hosszú hajú férfival készülök leélni az életemet! :)


Tehát ezt majd kinövik! :)

2012. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!