Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felköszöntsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felköszöntsem majd? Élőben is?

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést, ahol azt válaszolták, hogy lehetséges, hogy tetszem a fiúnak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Már "küldött" más jeleket is, ami szerintem azt jelenti, hogy tényleg tetszhetek neki.

Ennek a fiúnak nemsokára lesz majd a névnapja, és szerintetek majd aznap menjek oda hozzá és köszöntsem fel? Facebookon majd írok neki, de a suliban is álljak elé és mondjam, hogy boldog névnapot? Vagy hogyan csináljam? Kicsit félek, bár nem tudom mitől, mert max azt mondja, hogy köszönöm, semmi mást nem.. Vagy élőben ne is köszöntsem fel, inkább csak fb-n írjak neki? Szerintetek?

Lehetőleg normális válaszokat írjatok! Köszönöm:)


2012. ápr. 8. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

én ha találkoznék vele, akkor simán mondanám, hogy boldog névnapot

mondjuk én igazi képeslapot szoktam küldeni postán az ismerőseimnek

23l

2012. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben hatásosabb lenne. Esetleg vehetsz neki valami apróságot is.
2012. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor majd élőben megpróbálom, de az a kis ajándék szerintem egy kicsit nyomulós lenne, mivel nem vagyunk annyira "közeli" kapcsolatban (remélem értitek).. köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 8. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem is jösz be neki. Elképzelhető, hogy túlságosan is "túlfantáziáltad" a dolgot, közbe meg Ő mást szeret.

Inkább kérdezd meg tőle, hogy akar -e tőled egyáltalán valamit. Jobb mint ha "odatolakodnál". Különben is ha ennyit huzód az időt, és más lány rámenősebb akkor rosszul jársz.

2012. ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!