Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha még nem töltöte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha még nem töltötem be a 18-at bemengednek egy szexshopba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
18 alatt nem mehetsz be.
2012. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem SZABAD bemenned de bemehetsz!

max kiküldenek és akk mi van? semmi...

2012. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem mehetsz be, de ha kinézel 18-nak nem fognak kiküldeni.
2012. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vezess áramot magadba a végbeleden keresztül felejthetetlen lesz.Ez tuti bevált az állatoktól is így lehet ondót kapni ha nem akarnak adni.
2012. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerinted a bejáratnál személyit kérnek?

én már voltam ott fűzőt venni(17évesen) és simán beengedtek. de amúgy a netről is tudsz rendelni dolgokat-mondjuk a csomagolás nem tudom milyen diszkrét lenne:D

2012. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ők is félnek a próbavásárló ellenőröktől és a nagy bírságtól!!!
2012. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem mehetsz be, de gyakorlatilag a kutyát sem érdekli majd, ha tényleg vásárolni szeretnél ott. Ha viszont csak nézelődsz és nem konkrét szándékkal mész be, valamint kinézetre is 18 alatti Vagy, nagy valószínűséggel ki fognak küldeni.
2012. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!