Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem fogalmazódik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem fogalmazódik meg a fejemben semmilyen kérdés, ezzel a témával kapcsolatban, akkor nincs is semmiféle problémám?

Figyelt kérdés

Igazság szerint 22 vagyok, és nem volt még csajom, de nem is érzem, hogy olyan nagy szükségem lenne rá.

Szexről azt gondolom, hogy biztos király meg minden, de megvagyok nélküle is. Szexuális álmom néha van. Azt gondlom erről hogy gyerekes dolog.

Nem tudom elképzelni ahogy a valóságban nekem valaha lesz/kell barátnő, kézenfogva járás, ölelkezés...valahogy nem az én stílusom. Ugyanakkor fejben azt gondolom, hogy istenkirály leszek a csajok körül.

Vannak haverjaim akikkel jól érzem magam, néha csinálok őrültséget, de aki ismer, az szeret.


Jó dolog a barátnő? Jóból maradok ki?:D


2012. márc. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
a barátnő jó dolog, de ha kölcsönösen szeretitek egymást, az minden pénzt megér. tudod, hogy van melletted valaki, van, aki megért, van, akit szeress és viszonozva is van. neked is öröm, ha örülni látod, szomorú vagy, ha ő is kesereg. olyankor egy egész felének érzed magad. ezt nem lehet leírni, legjobb, ha átéled. és akkor még nem is beszéltem a szexről.
2012. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokból maradsz ki. Nincs is jobb érzés annál, hogy szerelmes vagy, s oda vagy a lányért, persze, csak akkor, ha viszonozza is.

Ez nem stílus függő, ez érzelem függő.

2012. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem maradsz ki semmiből, mivel még rengeteg időd van és rengeteget fogsz változni.

Valószínű lassan érő tipus vagy, még kamasz vagy. Nincs ezzel gond, élvezd a fiatalságot, a szabadságot...


Egy barátnővel nem csak jó dolgok járnak, hanem felelősség is, érettség, elköteleződés.


És nem feltétlenül kell a kézenfogva járós nyálas kapcsolatot keresned... majd olyan lányt találsz aki ugyanúgy képzeli el a kapcsolatot, mint te.

2012. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és soha nem volt barátnőm, még alkalmi kapcsolatom se. Barátaim sincsenek, sőt még haverjaim se.

Régen eléggé depressziós voltam, és nem szerettem az embereket. Ma már semmi bajom nincs velük, egyszerűen csak nem érzem azt hogy nekem kellene valaki. Nem vagyok különösebben jó pasi, semmi extra nincs bennem. De szerintem jelenleg egyetlen nő se tudna meggyőzni arról hogy járjak vele. Senki nem tud adni nekem semmit ami kell. Mindenem megvan, teljesen tökéletes így minden.

Egyébként fogalmam sincs mit lehet kezdeni egy barátnővel.

Teljesen hetero vagyok, nehogy félreértse valaki.

Egyszerűen nekem minden programom egyszemélyes.

Bármi amit csinálok az jó egyedül. Nem tudom mihez kellhet egy partner. Néha odajönnek hozzám idegenek, barátkozni meg ilyesmi. Általában beszélgetek velük kicsit, de ha olyasmire kerül a sor hogy adjak elérhetőséget, vagy találkozzunk máskor is akkor azt szoktam mondani hogy bocsi de tele van a barátlistám. Múltkor egy lány is bepróbálkozott. Nagyon szép volt, meg okos is meg minden, semmi baj nem volt vele. Mondtam neki hogy 1 dolgot tudnék vele elképzelni csak, de nem akarom kihasználni. Először kicsit furán nézett, de utána megértette. A száma megvan, majd talán egyszer megbeszélek vele egy találkozót. Ezt csak azért írtam hogy lásd hogy nem csak te vagy így. Talán én még furábban állok:)

2012. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gergo_30F ***** válasza:

majd akkor tudod meg igazán, ha részed lesz benne.

ismerkedni, szokni a női észjárást mindenképp érdemes lenne elkezdened - ha tényleg nem érzed szükségét, akkor használd ki a lazaságod, hogy nincs komoly érzelmi tét; ha a bizonytalanságod palástolod a "savanyú a szőlő" hozzáállással, akkor azért, hogy levetkőzd azt némi tapasztalatszerzéssel.

2012. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mirror06 ***** válasza:
Ez pontosan így van. Meg kell tapasztalni és egyből más véleményen leszel.
2012. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!