Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mi az ami titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi az ami titeket vissza taszit egy ferfitol?

Figyelt kérdés
Mindegy akar a legaprobb dolog is lehet,de kivancsi vagyok,hogy mi az ami bennetek vissza taszit.Pl.Ha egy fiu cigizik,iszik vagy ha egy fiunak nagyon rövid haja van vagy nagyon hosszu haja van.Irjatok le mindent ami zavar benenteket egy fiun.
2012. ápr. 8. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
ha nincs pénze
2012. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha alacsonyabb nálam.
2012. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha büdös. és ezalatt értem a cigiszagot, az igénytelenséget, vagy az izzadságszagot is. de olyan is volt már, hogy egy nagyon igényes sráccal flörtölgettem de volt valami fura illata a nyakának amit nem bírtam elviselni...

nekem a hosszú hajú srácok sem jönnek be, főleg a rockeres típusúak.

de igazából ha tetszik egy srác, vagy megfog valamilyen tulajdonságával, akkor az ilyen apróbb hibáktól simán el lehet tekinteni(fel se tűnik)

17l

2012. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is az lenne a visszataszító ha nem lenne saját keresete.Engem nagyon zavar az ha egy pasinak nincs pénze,mert hát kell néha mozi,jó kis étterem vagy új ruhák.Szerintem ez fontosabb a külsőségeknél is.Még az sem számítana ha rendes lenne és megbecsül,abból nem lehet jól megélni.De ez csak az én véleményem.Na puszcsi!
2012. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
barna szeme van, szőrös, büdös 21L
2012. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igénytelen - piszkos, hosszú körmök, izzadtságszag, lepedékes, mosatlan fogak...
2012. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

te csak külső tulajdonságokat soroltál a kérdésedben, szóval most csak azokra térek ki. (ha érdekel az, mit találok visszataszítónak egy férfiban a belsőt illetően, természetesen azt is szívesen leírom)


tehát: visszataszítónak gondolom öltözködést illetően, ha túlzottan lányos darabokat vesz fel (sok csillogó sz.rral a pólóján, vagy glitterrel, vagy hatalmas neonfeliratokkal), nem szeretem a hivalkodó ékszereket, a méteres fuxokat, a krokodilbőr cipőket, a túl lányos színeket (van rózsaszínben is visszafogott, ami AKÁR mutathat jól egy férfin, de ezt tudni kell viselni). vannak azok a hegyes orrú raj cipők, na azok eléggé undik. öltözködést illetően ennyi. az arc: nem igazán van kikötés, max annyi, hogy ne rohadjanak a fogai, ehhez fűződik az, hogy ne cigizzen. persze igazából tetszett már cigis pasi is, de ha együtt lennék vele, biztosan megpróbálnám ezt korlátozni és ha nem szokna le, nem terveznék vele hosszútávra, mert ha véletlenül később komolyra fordulnak a dolgok és születnek gyerekeink, a fene se akarja, hogy cigis környezetben nőjenek fel és rettegni kelljen, mikor viszi el az apjukat a tüdőrák. piálás: addig oké, amíg nem viszi túlzásba. nekem nem fér bele, hogy minden nap részegre issza magát. tudni kell a határokat. test: visszataszító, ha egy pasi túlzottan kigyúrt, ha csak azért gyúr, h így nézzen ki, utálom a grapefruit méretű bicepszeket. épp elég, ha szálkás, normális testfelépítése van, nem kell nekem egy kigyúrt címlapfiú. az azt a hatást kelti bennem, hogy a testén kívül más nem is érdekli.


hát, kb ennyi. vannak még olyanjaim, hogy nem feltétlen szeretem a hosszú hajú srácokat, vagy a kék szeműeket, vagy a szőke hajúakat és még sorolhatnám. de akadt már jó néhány olyan férfi, akik vagy szőkék voltak, vagy kék szeműek, vagy hosszú hajúak és mégsem találtam őket visszataszítónak. hirtelen ennyi jutott eszembe, ha kérdésed van még, szívesen megválaszolom. :)

2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha buta, nem szereti az állatokat, kábítószer vagy alkoholfüggő, borotválja a testét férfi létére.


Vannak még olyan emberi tulajdonságok, amiket nem csípek, de azért a taszít az egy elég erős szó. Nem tetszik például, ha egy férfi kopasz, de ez még nem vált ki belőlem durva ellenérzéseket.

2012. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!