Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha folyamatosan néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha folyamatosan néz titeket egy férfi, de nem néztek rá vissza az azt jelenti, hogy nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Fordítva vagyok így. Engem ha egy lány "bámul" nem nézek oda... nem tom miért vagyis, nem tudom, vmiért kellemetlen nekem xD látom, hogy állandóan néz, minden baja van...talán épp azért. Attól még, hogy nem néznek vissza az adott férfira, nem jelenti azt, hogy épp nem tetszik nekik, csak lehet kellemetlenül érzi magát nem tudom na.
2012. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt. De előfordulhat, hogy csak nem veszem észre, hogy néz, mert mással vagyok elfoglalva.
2012. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp fogalmam sincs róla, hogy figyel engem, mert nem vettem észre, bár ez ritka, inkább azt szoktam mondani magamnak, hogy mást nézett. Biztos leettem magam.
2012. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul. Nalam gyakran elofordul, hogy egyszeruen csak zavarban vagyok.
2012. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelenti azt! :) én úgy vagyok, h van egy fiú aki nagyon tetszik..ha épp nem figyel, halálra bámulom, olyankor ő nem mer rámnézni..azonban ha érzem h figyel, véletlenül sem merek ránézni, zavarba jövök, úgy teszek mintha észre sem venném, beszélek tovább a bnőimnek mintha nem is lenne ott senki, közbe meg a szívem majd kiugrik a helyéről, mert tudom h engem néz..aztán ha elment a bnőm mindig elmondja h nézett engem, jól kibeszéljük az esetet :D mert mi nők kiszámíthatatlanak vagyunk, és miközben te azt hiszed a kiszemelt nő észre sem vesz, a szíve majd kiugrik a helyéről miközben tudja: őt nézed!
2012. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!