Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukáméknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyukáméknak, hogy leszbkus vagyok?

Figyelt kérdés

Undorodom a fiúktól, és érzem ez nem változik meg, leginkább a lányokhoz vonzódok, nem volt még kapcsolatom se, de érzem, hogy leszbikus vagyok. Félek, hogy hogyan mondjam el anyukámnak, tavaly unokatesómék voltak nálunk és mondták, hogy a tévébe látott két leszbi párt csókolózni. Erre anyukám ezt mondta:"Nekem semmi bajom a leszbikusokkal, de nem szeretném, ha hozzám érnének." Meg anyukámmal egyszer nagyon összevesztünk, és mérgében azt mondta, hogy költözzek apukámhoz. Aztán másnak megbeszéltük a dolgokat, és azt mondta, hogy mérgében mondta azt, hogy költözzek apukámhoz és ő belepusztulna, ha apukámhoz költöznék. Apukám nem tudom mit szólna ehhez, de, hogy nem is díjazná az is biztos. Valamiért úgy érzem, hogy az egész család kitagadna, ha bevallanám, hogy leszbikus vagyok, pedig anyukám azt mondta, hogy az egész család szeret engem. Most mit csináljak? Hogy mondjam el nekik?

14/L



2012. ápr. 8. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
anyu, jó a segged!
2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még csak 14 éves vagy, és tényleg úgy gondolod, hogy ezzel mást most gyorsan színt kell vallani? Amúgy amíg felnősz még sok minden változhat.
2012. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Figyi, én ugyanígy voltam ezzel. Nem mondtam el senkinek egészen addig míg nem lett egy barátnőm. Akkor kiderült (nem volt olyan klasszikus comin-out, én még akkor sem erőltettem volna de anyám sejtette és rákérdezett). Szerencsémre olyan a családom akik elfogadják a másságot, én akkor is a család tagja vagyok.

Tehát azt javaslom ne beszélj még erről csak ha már komoly a dolog.

25/N

2012. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem igazad van, lehet, hogy még várok vele 3-4 évet. Köszi, a normális válaszolóknak. Az idióta beszólásokkal, meg kíméljetek!-.-"
2012. ápr. 8. 19:13
 5/15 anonim ***** válasza:

még ne mondd el anyukádnak várjál vele még!

..nehogy rosszul reagáljon mert nálatok más problémák is vannak pillanatnyilag úgy látom

2012. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

14 évesen még senki sem biztos a szexuális hovatartozásában. Egyik volt osztálytársam hetente váltogatta, hogy ő most leszbikus, biszex meg hetero, és csinálta a drámákat hogy hova is tartozik.

Még várj pár évet, hogy biztos legyél a dolgodban még ha úgy is érzed, hogy már most is 100%ig tudod. Vagy várj addig, amíg bele nem szeretsz, össze nem jössz egy lánnyal/fiúval.

Nem hiszem, hogy anyukád annyira kiborulna, ha leszbikus lennél, és elkergetne hazulról. A lánya maradsz így is úgy is. Az nem változtatja meg az anyai szeretetet, hogy a lánya kikbe szeret bele. Legalábbis szerintem

2012. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2012. ápr. 8. 19:34
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok emós!
2012. ápr. 8. 19:42
 9/15 anonim ***** válasza:

"Még csak nem is próbálkoztál fiúval akkor honnan tudhatod, hogy leszbi vagy?"


Ez egy erősen fonák logika. Te sem próbáltad még a saját nemeddel, honnan tudhatod, hogy heteró vagy?


Én tudtam, hogy meleg vagyok még jóval az első szexuális élményem előtt. Aztán később, amikor úgy adódott, kipróbáltam nővel is, de nem volt jó.

2012. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt :) Szóval szerintem mindenki az, aminek érzi magát. Mondjuk ilyen korban tényleg felesleges a címkéken aggódik, de a kamaszok már csak ilyenek, címkézgetik magukat meg egymást. Ha a kérdező leszbikusnak érzi magát, miért ne mondhatná el a családjának? Szerintem az a jó, ha az ilyesmit meg lehet osztani a szülőkkel.
2012. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!