Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenkivel kedves vagyok , soha nem bántok meg senkit , de mégis mindenki kihasznál. Pont ez van a fiúkkal is. kedves vagyok velük titoktartó meg minden. Jó természetesen vannak rossz tulajdonságaim. De én csak szeretnék egy olyan fiút aki tiszta szívéből szeret. "Nem is kérek sokat". Tudom ez nem kérésre megy de kedves lány vagyok mindenki azt mondja de valahogy mégse szeret belém senki. Illetve igen , de azoknak "másra kellek". Vannak még kedves fiúk?....

2012. ápr. 9. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Tegnap pont ezidőtájt jelent meg egy ehhez hasonló kérdés. Arra is azt válaszoltam, hogy igen, létezik, pl. én. Írt is a kérdező, majd 3 privát után eltűnt. Nők, mire kellünk MI, rendes fiúk nektek?!
2012. ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyan így vagyok csak fiúba. Néha már kezdek beletörődni...
2012. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát,nagyából énis így vagyok lány térben.Elég sokszor kihasználtak engemet is :(.


Sajnos egyre több az olyan férfi akinek...Tényleg csak egy éjszakára kell neki az a nő.


Nem lehet hogy túl könnyen adod magad?

2012. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kérdés hogy melyik korosztály képviseled
2012. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ha szabad megkérdenem hány éves vagy ?:)


Utolsó voltam.

2012. ápr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
j...lehet h furán fog hangzani de én se értem a lányok többségét..elvégre néhány akkora r**ancok a többi meg normális és vannak akik normálisnak állítják be magukat.. Csak az a baj ezzel hogy 1 add mindig önmagad 2 ezek miatt a tényleg normális lányokat is "lehordják"
2012. ápr. 9. 00:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megtetszenél,én tudnálak szívből szeretni.Mondjunk nekem most nem kell kapcsolat,ezt azért írtam,hogy tudd,hogy vannak még ilyen fiúk.Keresgélj tõbb helyen,és ne csak a jópasik közt!
2012. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem..nem adom magam könnyen.nem azt mondom hogy egy évig kell a srácoknak udvarolni de nem adom magamat könnyen.ami szerintem nem is baj.
2012. ápr. 9. 01:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Na de a normális lányok többsége meg mégia az általad felsoroltakra szeretne hasonlítani...
2012. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy élőben a kapcsolat,keresgélj interneten :)
2012. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!