Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki rajtam kívül, aki utálja a húsvétot?

Figyelt kérdés
és van még valaki, aki úgy szintén zárt ajtókkal "várja" a locsolókat? Esetleg, ha igen, elmondanátok, hogy ti miért nem szeretitek ezt az ünnepet? :P

2012. ápr. 9. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért is útálod?Meséld csak el.
2012. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

lány vagy? hány éves? szűz vagy még?

esetleg erőszakoskodtak veled a fiúk régebben és ezért tartasz a locsolóktól?

2012. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 lila nyuszi ***** válasza:

Rossz emlékek... Régen mindig korán fel kellett kelni ha jött valaki. :/ Nem szeretek bűzleni a kölnitől.


20/N

2012. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én azért utálom mert már k*rvára nem a locsolkodásról, verstanulásról..stb hanem arról hogy ki mennyit költ rá...ugyanez van a karácsonnyal is....jah a másik meghogy vallásos az egész lóf@sz
2012. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lila nyuszi.Meglocsolhatlak?:-)
2012. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Én sem vagyok oda érte. Az utcaajtó egész nap zárva van, mert csak a c-típusú orbánviktorkiskedvencei járkálnak és hát nincs beengedni őket terepszemlére.
2012. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

67%-os

ezt te meg, hogy értetted???????????

2012. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szószerint, ahogy leírtam...
2012. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azaz hogy nincs kedvem beengedni őket terepszemlézni.
2012. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

11:42 lány vagyok, nem szűz, nem erőszakoskodtak velem, 16 L... és azért nem szeretem, mert az egész egy nagy baromság! Jön itt a sok idióta, idiótábbnál idiótább versekkel, meg hülye szövegekkel, össze vissza locsolnak minden büdös pacsulival, aztán meg estére bűzlök, és akkor még elvárják, h úgymond fizessünk is, mármint a családnak, meg a kicsiknek, mert az úgy illik, hogy ugye pénzt is adjunk ilyenkor...

Nem kell engem locsolgatni, van nekem pénzem nekem tetsző parfümre és kész ... Szóval nállunk is egész nap zárva az ajtó

2012. ápr. 9. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!