Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még ilyenek rajtam kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyenek rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Az normális ha kamaszkorban szerelmes az ember, de mindig másba!? 16 éves vagyok és ma angolóra közepén belezúgtam az osztálytársamba! Mind szép és jó, csak az a baj hogy rajta kívül plusz 3 fiúba is :/ nem csak tetszenek, hanem amikor meglátom őket kis híján elájulok. Imádom őket. Ki fogom nőni ezt? Amúgy nem tart sokáig a love, max 2-3 hónap, aztán új srácok lépnek a színre :$ :/
2012. márc. 12. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom hogy mindig más lányba voltam szerelmes, sőt még abba is akit még a mai napig is utálok. Ezt egy idő után kinövöd, még tombolnak benned a hormonok ami ebbe a korban normális.
2012. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszii a választ! B-)
2012. márc. 12. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!