Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az alakról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 9. 11:46
1 2 3
 11/26 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Szerintem tök jó alkatod van, és pont ezért sokkal szexisebb lennél, ha kicsit diétáznál.
2012. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 9. 11:56
 13/26 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szánalmas, nekem is az előbbi nádszálas kérdés jutott az eszembe, váltig ment a "telt a jó", erre most meg megy itt a fikázás egy átlagos alak kapcsán...
2012. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%
az ugy van hogy az a szexi ha valakiben hus van, nem haj. lehet haj is de az ne flotyogjon! tenyleg zavaro amikor az ember keze elsupped a sok hajban olelesnel, simogatasnal...
2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
4. vagyok: A másik kérdéshez konkrétan nem írtam, sőt, én sehol sem állítottam azt, hogy a teltebb nők jönnek be. A soványak ugyanígy nem mozgatnak meg. Átlagos, kettő közötti a jó. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül, kedves nők.
2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
kulonben szerintem ez a lany vonzo. az elobbi hozzaszolo voltam
2012. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre gondoltam, ja.

Mondjuk a sportolni soha nem árt, de ez messze nem fuj, vagy kövér kategória.

2012. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik,nem feszes,nem szexi
2012. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudsz bugyit festeni.:-)
2012. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
így meztelenül nem túl arányos, viszont ha szépen öltözködöl hozzá és kellemes kisugárzásod van szerintem észre sem vehető a poci meg medence :)magadat kell ismerned ehhez! a sport amúgy jöhet, az a 40 kilós lányoknak is kell. Jót tesz az önbizalomnak, ha másért nem is!!!!
2012. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!