Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hímnemű vámpírnak feláll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hímnemű vámpírnak feláll a farkuk? Csak, mert ha nem dobog a szíve, akkor nem forgatja a vérét, így az meg van alvadva, vagyis nemi életük nulla (hulla).

Figyelt kérdés
Bocs tinilányok, hogy kiábrándítottalak titeket. X)
2012. ápr. 9. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De igen, nekünk is feláll a farkunk! Ha kifogy a vér szívunk bele másikat, ennyi az egész.
2012. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Vámpírból vagy? Na arra befizetek! Nincs kedved kimenni a szabadba kissé napozni?
2012. ápr. 9. 17:43
 3/17 anonim ***** válasza:
nappal soha nem megyek ki
2012. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mekkora kérdés:D
2012. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen jól mondod, normális hím vámpírok nemi élete annyiban kimerül, hogy dögös (szűz) csajok vérét szívják, bár a mostani nyálas romantikus csillámporos barbibabáknak valami csoda folytán feláll ÉS MÉG SZAPORODNI IS TUDNAK!!! WTF?? Ez még a pengénél okés volt, az legalább nem csillogot és nyáladzott. Anyám borogass..
2012. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Aha, akkor hogy mégy el vásárolni a közértbe, vagy mit tudom én hova? Amúgy mivel pótolod az embervért, mostanában nem hallani túl sok nyakszívott halottról. Ketchuppal pótolod a táplálék bevitelt?
2012. ápr. 9. 17:48
 7/17 anonim ***** válasza:
nehéz volt lecopyzni a twilightos képsorozatot?
2012. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Még az is elég nkrofil dolog, hogy a halott vámpír bagzik az élőkkel. UNDORÍTÓ!!!
2012. ápr. 9. 18:00
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Jó kérdés, ezen már én is elgondolkodtam, mikor pl. ilyen pátosztól csöpögő Anne Rice vackokat, meg a röhejes Twilightot olvastam.

Egyébként nem is biztos, hogy szükségük van a farkukra,lehet, hogy nekik a vérszívás simán felér egy orgazmussal.

De akár az is lehet, hogy valamennyire a folytonos, kielégíthetetlen szexuális vágy is hajtja őket... hiszen a vámpírlét együtt jár a folyamatos, kínzó és beteljesíthetetlen vágyakozással az emberi lét "melege" után, ami számukra örökre elveszett, oh be szomorú.

2012. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Nem áll fel a farkuk, nem is szaporodhatnak, és nem kell minden szürreális agymenést elhinni, amit a Twilightban meg a kópiáiban olvasol.

UI.: A vér nem forog, max. kering/áramlik.

2012. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!