Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy randin miről beszélhetnénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin miről beszélhetnénk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 hete ismerek egy srácot chat-ről és úgy néz ki nem sokára találkozni fogunk. Ő jön az én városomba és eléggé parázok, mert nem igazán szoktam így chates pasikkal randizgatni. Neten mindig van téma, de félek, hogy élőben kifogynánk és nem tudom hogy rákérdezhetek-e 1-2 kínos dologra. Pár dolog még nem tiszta az exbarátnőjével kapcsolatban és nem tudom, hogy erről mennyire lehet őt kérdezgetni? Ezzel kapcsolatban mit tanácsoltok?

Illetve félek, hogy előfordul majd kínos csend és ilyenkor feleslegesen beszéljek valami általános dologról vagy mit csináljak?

Amint látjátok nagyon izgulok, össze-vissza beszélek mert nagyon tetszik...

Lehetőleg normális válaszokat!

16/L



2012. ápr. 9. 18:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Első, olyan dinka vagy :D Én városom: értsd: ahol én lakok :D
2012. ápr. 9. 18:16
 2/10 A kérdező kommentje:
74%-os ne szórakozz velem! :D Így is elég zaklatott vagyok, inkább a kérdésre válaszolj :D
2012. ápr. 9. 18:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a noninvazív transcranialis stimulációs technikákról beszéljetek a neuroplaszticitás kutatásában.
2012. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, jönni fog a téma. Kérdezd arról, ami Téged valóban érdekel, beszéljetek a tájról, mit csinált az nap vagy a héten, hova jár suliba, milyen tanuló, mik a tervei, járt-e már ezen a helyen...
2012. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18:24 köszi a tippet! :D
2012. ápr. 9. 18:27
 6/10 A kérdező kommentje:
, hova jár suliba, milyen tanuló, mik a tervei, járt-e már ezen a helyen...--> ezt már mind tudom :)
2012. ápr. 9. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Jönni fog az magától. Beszélhettek akár miről ő is csak fog kérdezni egy beszélgetésre az emberek nem készülnek elő. Tudom hogy izgulsz én is izgulnék rohadtul de ha jön a kínos csend felhozol valami témát vagy esetleg ő.
2012. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és nem Anikó vagyok :D
2012. ápr. 9. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
zene, film, vicces sztori
2012. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg minél többet megtudni róla,persze ne faggasd minden másodpercben.kérdezd a családjáról,iskoláról,barátokról,szabadidőről,hobbiról,sportról,filmekről,zenéről,állatokról,vagy beszélgessetek arról ami éppen ott van(tárgy,emberek)ha téged kérdez,próbálj meg nem egyszavas válaszokat adni,hanem fejtsd ki bővebben,beszélj sokat,és érdekeset,ne fecsegj feleslegesen.nevess vele,csak ne mint egy idétlen lány.legyél komoly,és vicces egyben,Merj mosolyogni,küldj felé igéző pillantásokat,éreztesd vele ha bejön neked,mert az önbizalmat ad neki,de ne nyomuljál te rá,azt hagyd meg neki.a volt barátnőjéről semmiképpen ne kérdezd,az nagyon taszító egy fiúnak,ha egyből a volt barátnőjéről kérdezgeted.az a VOLT barátnője volt,te más vagy,és téged ismerjen meg a srác,ne te a volt barátnőjét.ami meg a ruhát,sminket illeti,legyél visszafogott,de csinos is egyben.lehet,hogy sok elvárásnak kell megfelelni(hiszen mi is elvárjuk a pasiktól)de mind ezek mellett legyél önmagad!!!!ez a legfontosabb!ne legyél egy álomcsaj aki minden pasinak bejön,ha nem jön be neki a stílusod,akkor ez van,majd találsz jobbat,akkor is magadat add!!Sok szerencsét!!:)
2012. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!