Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a kisugárzás a lényeg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a kisugárzás a lényeg?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki teltebb és az arca is kevésbé szép, de mégis inkább őt választanám, mint egy másik ismerősömet, aki vékony és csodaszép. Ilyen van?
2012. ápr. 9. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2012. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, akkor van ilyen. És ennek rengeteg nő örülni fog, ha olvassa. Viszont a külső nem minden. Nem akarok sablonos szövegeket írni. De ne ítélj a külső alapján. A külső megfog, a belső megtart. Nagy igazság...
2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha te mondod...
2012. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a kisugárzás a legfontosabb!! Én is éreztem magamon, mikor boldog voltam régebben, akkor sokkal több srác megnézett, utánam fütyültek, leszólítottak, stb.
2012. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!