Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexis kisugárzás vagy vidám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexis kisugárzás vagy vidám, mosolygós?

Figyelt kérdés

melyik a jobb? :) persze a lányoknál:)


( bár szerintem az is tesz egy lányt " jócsajjá" ha sokat mosolyog! :D )


2012. márc. 1. 20:08
 1/5 Csokasi-a81 ***** válasza:
meg az is ha ud fogalmazni... olyan legyél amilyen vagy!
2012. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mosolygós,vidám
2012. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
szexis + vidám + igéző + mosolygós
2012. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lila nyuszi ***** válasza:
Ez nem ugyanaz? :D
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szexis akkor legyél ha tényleg vonzó a külsőd, különben átcsap az ellenkezőjébe (visszataszítóvá)


mosolygós, ha valóban jó kedved van és ezt sugárzod, emellé lehetőleg ne tegyél fel 5 kg rúzst vagy szájfényt..


igéző szemek: ha szép csillogóak a szemeid akkor nyert ügyed van, ha üvegesek az bénító


De én amúgy személy szerint nem nagyon kedvelem az állandóan vadalma vigyorgó fejeket vágó egyéneket, szeretem ha elgondokodó (elgondolkodtató) arckifejezéseket látok.


22/F

2012. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!