Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy összejöjjek egy fiúval, aki most a barátom?

Figyelt kérdés
ezzel a fiúval már lassan 3hónapja minden nap beszélünk,mindent tudunk egymásról,és azt is tudja,hogy én nem barátként tekintek rá.az ő viselkedése is félreérthető,mivel mindenki szerint szerelmes belém és csak fél.viszont én nem értem,hogy mi oka lenne félni.haverjai és az én barátaim is azt várják,hogy mikor tesszük már meg amit kell,és mikor történik meg az a bizonyos varázs.egyszerűen nem értem mit kellene tennem!
2012. ápr. 10. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmmmm... szerintem a fiú mást tart fontosabbnak, mint hogy összejöjjetek és talán ezért nem akarhat komolyabb kapcsolatot... ez persze az én véleményem, de remélem h úgy alakul ahogy te szeretnéd:)
2012. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy fiú nem lehet ennyire határozatlan, lehet mégsem akar járni veled ?
2012. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de akkor miért viselkedik ennyire félreérthetően? :\
2012. ápr. 10. 01:11
 4/10 <random> ***** válasza:
Hány éves vagy? A tizenéves kor elején még teljesen normális hogy a fiúk jó része szégyenlős - de később is akadhat egy-egy nehezebb eset. Egyébként meg ne félj kezdeményezni. Természetesen nem kell kérdőre vonnod. Ha olyan helyzetbe kerültök (kettesben...) akkor úgyis kiderül az igazság.
2012. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én 16 :) ő pedig 19..egy suliba is járunk,és tényleg nagyon jól érzzük magunkat egymás társaságában :) barátnőim is tanácsolták már,hogy kezdeményezzek,mivel minden hétzégén együtt megyünk bulizni is.de sajnos félek,hogy rosszul sülne el :\
2012. ápr. 10. 01:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt a helyzet. Csak köztünk volt már csók is meg ölelkezés... aztán jött a legyünk csak barátok...
2012. ápr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ölelkezés nálunk is volt,pont múlt hétvégén öleltük meg először egymást..majdnem 15 percig úgy álltunk :) el sem akartuk engedni egymást :)
2012. ápr. 10. 01:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz!
2012. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyszerűen kapjam le egy szórakozóhelyen..vagy várjam meg a megfelelő pillanatot,amikor kettesben vagyunk? :)
2012. ápr. 10. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:
kapd le aztán csá... akkor már csak leesik neki
2012. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!