Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kamasz fiúk (15-20 évesek),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamasz fiúk (15-20 évesek), a jó rátapadós nyomulós csajokra buknak? Ha én nem vagyok ilyen lány, akkor adjam fel, hogy lesz barátom 20 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok olyan típusú lány, és ahogy látom a környezetemben, a fiúknak az olyan lányok kellenek, akik ribancosan viselkednek..:/
2012. ápr. 2. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A könnyen kapható lányok ribancok, egy estére kellenek a pasiknak, lényegében kortól függetlenül. Bennük semmi kihívás nincs, ne akarj szánalmas k**va lenni, nem az kell egy normális fiúnak.
2012. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15-16 évesen 23 éves srácba voltam szerelmes. Miután összejöttünk, 2 évig jártunk.

18 évesen megint szerelmes lettem, akkor 27 éves volt a barátom. Szintén 2 évig jártunk.


Most 21 vagyok, 30 éves a párom, 10 hónapja élünk együtt.


Szerintem te is keress idősebb pasikat, persze azért húzz egy határt!

2012. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok és imádom a kis cédákat!
2012. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem is akartam olyan lenni

2. válaszoló: köszi, amúgy már nekem is az idősebbek jönnek be, de hát nekik meg én nem kellek, van a saját korosztályukban is "cédák" ahogy a 3. fogalmaz..:(

2012. ápr. 2. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig idősebb barátaim voltak pont azért mert a korombeliek éretlenek és ők még csak "arra" hajtanak amit megkapnak a szintén korombeli kis k*rváktól. 15 évesen az első barátom 21 éves volt, 16 évesen jöttem össze a 25 éves barátommal és azóta is együtt vagyunk. 21/L
2012. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát, szerencsések vagytok, hogy nektek így összejött!:)
2012. ápr. 2. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen hogy tapadós , nyomulós-e.Az a lényeg hogy jól nézzél ki.Ha jól nézel ki akkor még ha visszahúzódóbb vagy akkor is megtalálnak a fiúk.
2012. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tizenéves fiúkák nem nagyon tudnak csajozni, persze, h az olyan lány kell nekik, aki felkínálkozik. Akihez nem kell nagy tehetség. 28L
2012. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, igazatok van..
2012. ápr. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!