Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az magas igénynek számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az magas igénynek számít, ha egy fiúnak nem tetszenek a túlsúlyos lányok?

Figyelt kérdés

Eddig, akikkel összejöttem, vagy átlagos testalkatúak voltak, vagy pedig vékonyak. Azok a lányok, akik már hasasak, illetve túl vastag a combjuk, illetve nagy a fenekük, már nem tetszenek. egy bizonyos szintű túlsúlyt persze elbírok, de nem többet. Valahogy nekem az már nem jön be és kimondom, szexuálisan a legkevésbé sem izgató.

Még valami: köülönbséget teszek aközött, hogy úgy van felesleg egy lányon, hogy eközben alatta izmos is, vagy szétfolyik. Az előzőt messze jobbnak gondolom, mint az utóbbit.

Ezek nagy igénynek számítanának?



2012. ápr. 10. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha találsz így is párt magadnak, akkor nem lehetnek olyan lehetetlen elvárásaid, egyébként szerintem nem


21N

2012. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít magas igénynek. Ez szimplán ízlés kérdése. Én például irtózom a vékony pasiktól, nem tudom, nem találom gusztusosnak őket. Meg a kopasz pasasokat sem találom vonzónak. Mindenkinek vannak olyan dolgok, amik taszítóak lehetnek. Teljesen normális, hogy nálad a túlsúly taszító.

30/L

2012. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha jóképű vagy, akkor rendben van. Ha átlagos, akkor azzal kell beérned, ami jut.
2012. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem, én például a vékony pasiktól mászok falra, hiába elképesztően helyes, egyszerűen undorítónak tartok egy vékony srácot.

Különben szerintem jó, ha tudod, hogy mit akarsz, legtöbb embernek fogalma sincs róla, és csak random összejön valakivel, mert "kell nő/pasi", aztán sír, hogy az illető tök nem olyan, amilyennek álmaiban elgondolta. Te legalább úgy választasz párt, hogy a későbbiekben is megfelel.

21L

2012. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

%-ös válaszoló, még egy kérdésem lenne.

Én 180 cm/74 kg vagyok most. Ez túlságosan vékonynak számít már? Mert mostanában a környezetem azzal húz, hogy vastagodjak már egy kicsit. Ehhez persze azt is tudni kell, hogy négy évvel ezelőtt húsz kilóval több voltam és folyamatosan adtam le a kilúkat, csak szerintük már egy kicsit túlzásba estem. Kiskoromban pedig kicsi és duci voltam, azt sem szerettem.

2012. ápr. 10. 11:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint 5-ös válaszoló az előbb. Vagy a hármas.
2012. ápr. 10. 11:49
 8/11 anonim ***** válasza:

ne panaszkodj, én bármit megteszek, hogy hízzak egy kicsit, de képtelen vagyok rá, egyszerűen nem vagyok éhes sokszor ha eszek úgy kell leeröltetnem a torkomon, próbáltam kondizni meg tömegnövelőszert szedni, de sajnos nekem MÉG nincs munkám olyan jól meg nem élünk, hogy szűlket húzzam le. Így maradok 70 kiló a 187 centimmel :(


A kérdésedre a válasz: nem

2012. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy igények én is elvárom egy pasitól hogy ne legyen túlsúlyos. A túlsúly nem esztétikus... És egészségtelen is. Na meg a legtöbb ember könnyen tehetne ellene
2012. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, barátomnak is hasonló paraméterei vannak, szerintem az korrekt - bár azt sem bánnám, ha még nagyobb lenne, bírom a nagy pasikat, ha egy kicsit mackós az se baj, csak NAGY legyen :D. Vékony alatt én ezekre az 50 kilós kis sz.rjankókra gondoltam az utcán, akik csőnaciban menőznek, és egy 12 éves kislány izomzatával rendelkeznek.
2012. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!