Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnét lehet tudni hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet tudni hogy mikor jön meg a menses?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és még nem jött meg. fehérfolyásom már van kb nyár közepe óta... és már nagyon zavar hogy nem jött még meg. lehet tudni hogy mikor jön meg??? normális válaszokat kérek köszii *.*
2012. ápr. 10. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Másból nem fogod megtudni csak abból hogy egyszer csak véres lesz a bugyid. Vannak akiknek későn jön meg lehet csak 15 éves korodban fogsz menstruálni...vagy jövőhéttől
2012. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele.://
2012. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Annyi előjele talán lehet,hogy elkezd fájni a hasad,a melleid növekednek,és a hangulatod is változó lesz..Nyugodj meg megfog jönni hamarosan!:)
2012. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!