Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel tök jóba lettem. facebook-on nagyon aranyos meg vicces viszont ha élőbe találkozunk a haverjaival akkor perverz lesz és nagyon hülye. szerintem egy kis mértékben még az vicces amiket mond viszont már mikor egy öreg nénit ellökött mert hogy az milyen vicces az már durva... és én ezt mondtam neki hogy ez így tök szar ő azt mondta hogy az csak egy hülye nap volt ő nem is olyan. akkor már nem is kedveltem de a rajztermünk falára egy szívecskéb bele írta a nevemet akkor elolvadtam és mikor oda mentem hozzá a haverjai is ott voltak olyanokat mondott hogy jajj de jó a segged d.gnálak én meg így ránézek és leköptem a cipőjét. mit csináljak hogy ne legyen ilyen "változó"?

2012. ápr. 10. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
megérdemlitek egymást... 2 gyökér egy pár
2012. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korban már csak ilyen retardáltak a srácok... Inkább ne reménykedj, hogy változik egyelöre.
2012. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs megoldás
2012. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyennel akarsz kezdeni? ....Gratulálok!

Csak a du.ásra kellenél neki! Hány évesek vagytok?

2012. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én ezért köptem le és elmentem mert én biztos hogy nem fogom hagyni hogy lefektessen utána otthagyon. amúgy én 16 vagyok ő 17.
2012. ápr. 10. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Köpködni undorító és nem túl nőies, okosabban is lereagálhattad volna. Plusz még eléggé éretlen a srác, bunkó is, én tuti nem kezdenék vele.
2012. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!